اخبار

جک دورسی در بحث شیبا اینو و رابینهود شرکت می کند

جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، اپلیکیشن معاملاتی بدون کمیسیون Robinhood را به دلیل فهرست کردن ارز دیجیتال شیبا اینو مورد تمسخر قرار داده است.

بر اساس توییت اخیر جک دورسی ، مدیرعامل سابق توییتر، در یک توییت اخیر، از تصمیم رابینهود برای اضافه کردن ارز رمزنگاری شده شیبا اینو گیج شده است.

تصویر توسط twitter.com

در پاسخ، ولاد تنف، مدیر عامل Robinhood، پرسید که توییتر کی قرار است دکمه ویرایش را معرفی کند؟

اپلیکیشن معاملاتی پیشرو بدون کمیسیون سرانجام روز سه‌شنبه ارز دیجیتال شیبا اینو را فهرست کرد تا جامعه را خوشحال کند. قیمت توکن SHIB پس از فهرست مورد انتظار تقریباً 35 درصد افزایش یافت، اما از آن زمان تاکنون اکثر سودهای چشمگیر خود را از بین برده است.

Robinhood همچنین با درگیر شدن فعالانه با جامعه، بازی توییتر خود را تقویت کرد. تنف همچنین عکسی از بازی خود با سگ شیبا اینو منتشر کرد و افزود که سگ ها زندگی انسان را کامل می کنند.

یک ماکسیمالیست برجسته بیت کوین

این اولین بار نیست که دورسی به دنبال این میم کوین خبرساز میشود. در ماه اکتبر، این میلیاردر به طور خلاصه از صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase به دلیل تبلیغ شیبا اینو انتقاد کرد.

دورسی به عنوان یک ماکسیمالیست سرسخت بیت کوین شناخته می شود که بارها ایده پذیرش آلت کوین ها را رد کرده است. عدم تمایل او به کشف سایر ارزهای دیجیتال منجر به اختلافات متعدد با جامعه اتریوم شده است.

پس از کناره گیری دورسی از سمت مدیر اجرایی توییتر در ماه نوامبر، توییتر آلتکوین پسندتر شد. پلت فرم رسانه های اجتماعی پیشرو در اواسط فوریه، انعام بیت کوین را عرضه کرد.

هفته گذشته، ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا، که اخیراً 9.2 درصد سهام غیرفعال در توییتر را تصاحب کرده بود، اخیراً پیشنهاد داد که امکان پرداخت برای خدمات اشتراک آبی را با کمک دوج کوین فراهم کند.

در همین حال، دورسی همچنان بر روی بیت کوین متمرکز است. بلاک و بلاک استریم اخیراً با تسلا همکاری کردند تا مزرعه ماینینگ کریپتو با انرژی خورشیدی را راه اندازی کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا