اخبار

مدیر فناوری کالیفرنیا از دوج کوین به عنوان یکی از کلاهبرداری های ایلان ماسک انتقاد می کند

غول نرم افزاری ادعا می کند که دوج کوین یکی از “کلاهبرداری های” است که توسط ایلان ماسک ترویج شده است.

دن اودود، مدیر فناوری کالیفرنیا ، در توییتی اخیراً دوج کوین را مورد هدف قرار داده و آن را یک «کلاهبرداری» تبلیغ شده توسط ایلان ماسک در کنار سقف‌های خورشیدی، روباتاکسی، سایبرتراک، ربات انسان‌نما اپتیموس و سایر اختراعات تسلا نامیده است.

اودود پس از کمپین سنا که ظاهراً بر یک موضوع متمرکز بود، توجه رسانه ها را به خود جلب کرد: ممنوعیت وسایل نقلیه خودران تسلا.

مدیر عامل نرم افزار گرین هیلز یک سری تبلیغات کمپین را که بزرگترین سازنده خودروهای الکترونیکی را هدف قرار می داد، به صورت شخصی تامین مالی کرد.

انتظار می رفت که اودود مقدماتی خود را به سناتور الکس پادیلا باخت و تنها 1.1 درصد آرا را به دست آورد. با این حال، کمپین او برای پاسخگویی به ماسک به همین جا ختم نشد.

پروژه سپیده دم، گروه حمایت از فناوری ایمن غول فناوری، اخیراً یک آزمایش ایمنی منتشر کرده است که نشان می دهد یک ماشین تسلا چندین بار با یک مانکن به اندازه یک کودک برخورد می کند. اودود ادعا می کند که فناوری تسلا تهدیدی برای “همه آمریکایی ها” است.

طرفداران تسلا در تست تصادف اخیر پاسخ دادند و ادعا کردند که فناوری FSD هرگز در طول تصادف درگیر نشده است. ماسک از رسانه ها به دلیل گزارش در مورد “ویدیو کلاهبرداری” انتقاد کرد. O’Dowd از این آزمایش لعنتی دفاع کرد و ادعا کرد که ویدیوی خامی که منتشر کرده است به وضوح نشان می دهد که FSD در آزمایش های متعددی شرکت داشته است.

در اواسط ژوئن، ایلان ماسک به دلیل تبلیغ دوج کوین به عنوان یک طرح ادعایی پانزی با یک شکایت 258 میلیارد دلاری مواجه شد. جهان’

همانطور که گزارش شده است ، جکسون پالمر، یکی از بنیانگذاران دوج کوین، که کریپتو را “تسهیل کننده کلاهبرداری” نامیده است، معتقد نیست که این میم کوین یک پروژه کلاهبرداری است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا