اخبار

نیکول بافت نظر و عشق خود را به هنر NFT به اشتراک می گذارد

اگرچه وارن بافت در گذشته نظر نه چندان مطلوب خود را در مورد هر چیز رمزنگاری کاملاً واضح اعلام کرده است، نوه او، نیکول بافت، از طرفداران پر و پا قرص کریپتو است.

او در فضای رمزنگاری به عنوان یک هنرمند فعال که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ایجاد و می‌فروشد، به خوبی شناخته شده است. بافت حتی در لیست NFTy 50 فورچون قرار گرفت که شامل همه بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین بازیکنان صحنه است.

مجموعه پیدایش بافت با عنوان Spirit Coins دارای بیش از 83000 دلار در بازار NFT OpenSea است. هر کدام حداقل حداقل 3342 دلار به فروش می رسد.

برای بافت، بلاک چین همیشه چیزی “فوق العاده باورنکردنی” بوده است. او این فناوری را «وسیله‌ای برای ساختن کارم و به اشتراک گذاشتن کارم در زمینه‌ای جدید» می‌بیند. او همچنین از این که هنر در حال تبدیل شدن به واحد پول خود است، ابراز هیجان کرد. او همچنین وقتی گفت که NFT ها “هنرمندان، فناوران و افراد مالی را دور هم جمع می کنند” به این موضوع اضافه می کند.

بافت جوان در مورد نظر پدربزرگش در مورد کاری که او انجام می دهد، اظهار می کند که “[پدربزرگش] خوشحال است [از اینکه] این کار را به خوبی انجام می دهد.” او افزود:

“من فکر می کنم جایی که پدربزرگ من می تواند NFT و رمزنگاری را جشن بگیرد این است که از هنرمندان پشتیبانی می کند.”

او معتقد است که این به این دلیل است که آنها از خانواده ای پر از هنرمند می آیند. بافت همچنین اظهار داشت که پدربزرگش «از همه مردم، اصالت، صداقت و سخت کوشی را قدردانی می کند. این ویژگی ها با اینکه یک هنرمند چه کسی است و چه چیزی یک هنرمند به دنیای ما می آورد، دست به دست می شود.»

نیکول بافت به زودی نمایشگاهی در اوماها خواهد داشت و امیدوار است که پدربزرگش خودش آن را بررسی کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا