اخبار

بروکر XP در برزیل با 3.6 میلیون مشتری معاملات بیت کوین و اتریوم را راه اندازی کرد

XP Inc پس از نوبانک و مرکادولیبره به جدیدترین بازیکن فین‌تک برزیلی تبدیل شده است که خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند.

غول کارگزاری برزیلی XP Inc رسما پلتفرم معاملاتی کریپتو XTAGE را در برزیل راه‌اندازی کرد و 3.6 میلیون کاربر بالقوه را به بازارهای کریپتو آورد.

این خبر در پست روز دوشنبه توسط حساب توییتر صرافی نزدک منتشر شد و اشاره کرد که XP “زنگ افتتاحیه” صرافی را برای جشن راه اندازی پلت فرم معاملاتی دارایی های دیجیتال XTAGE به صدا درآورده است.

منبع: توییتر

در ابتدا، 3.6 میلیون مشتری XP Inc به معاملات بیت کوین و اتریوم دسترسی خواهند داشت، اما این کارگزار در ماه مه به کوین تلگراف گفت که برنامه‌هایی برای حمایت از سایر دارایی‌های دیجیتال و محصولات سرمایه‌گذاری مبتنی بر دارایی‌های کریپتو در آینده وجود دارد. “

XTAGE که با مشارکت بورس اوراق بهادار بزرگ آمریکایی نزدک و شرکت رمزارز بیت‌گو توسعه یافته است، به طور کامل در اکوسیستم XP یکپارچه شده است و به کاربران اجازه می دهد تا معاملات ارزهای دیجیتال را در برنامه موجود خود انجام دهند.

با این حال، لوکاس رابچینی، مدیر محصولات مالی XP، در مصاحبه ای در ماه ژوئیه به رویترز گفت، تنها مشتریانی که دارای “نمایه سرمایه گذاری کافی برای چنین عملیاتی” هستند اجازه ورود به پلتفرم XTAGE را خواهند داشت.

XTAGE که بر اساس فناوری معاملاتی نزدک ساخته شده است، با متاترید 5، یک ابزار معاملاتی فارکس و سهام نیز یکپارچه شده است.

شرکت نگهداری رمزارز بیت‌گو قرار است به عنوان نگهبان عمل کند و بیشتر دارایی های XTAGE را در کیف پول های سرد غیر متصل به اینترنت ذخیره کند.

رقبای برزیل

XP Inc جدیدترین بازیکن فین‌تک برزیلی است که به دنبال نوبانک و مرکادولیبره، خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند.

نوبانک، بزرگترین بانک دیجیتال در برزیل و آمریکای لاتین، در ماه می سال جاری اعلام کرد با Paxos همکاری می کند.

پس از اعلام این خبر، مشتریان قادر به خرید، فروش و ذخیره ارزهای دیجیتال به طور مستقیم از طریق نوبانک بودند.

در حالی که مرکادوپاگو، بازوی فین‌تک مرکادولیبره، اعلام کرد که مشتریان برزیلی آن‌ها می‌توانند BTC، ETH و Pax Dollar (USDP) با پشتوانه دلار آمریکا را خریداری، بفروشند و نگه دارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا