اخبار

بیش از 300000 بیت کوین متعلق به کسانی است که در پایینترن قیمت خریده اند: گزارش گلس‌نود

بیت‌کوین از دست‌های ضعیف‌تر به سمت دست‌های پایین‌تر حرکت کرد.

بر اساس گزارش گلس‌نود ، در جریان فروش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، بیت‌کوین از دست‌های ضعیف‌تر به سمت دست‌هایی که در پایین‌ترین سطح قرار داشتند، حرکت کرد.

به گفته شرکت تحلیل زنجیره‌ای، مجموعه‌ای از خریدارانی که در سطوح پایین وارد شده‌اند، با یک واگرایی سازنده برای دارندگان کوتاه‌مدت مشخص می‌شود. ادعا می کند که این گروه از افراد در حال حاضر حدود 300000 بیت کوین دارند که با نرخ بسیار پایین تری خریداری کرده اند.

اگرچه قیمت بیت کوین در یک محدوده نوسان دارد، اما قیمت بیت کوین از پایین ترین سطح 22,392 دلار در 1 آگوست به بالاترین قیمت 25,214 دلار در 15 آگوست رسیده است. قیمت بیت کوین در زمان انتشار 24117 دلار بود.

از زمان فروپاشی LUNA در ماه می، طبق گفته گلس‌نود، خروجی خالص 300000 بیت کوین از دارندگان بلندمدت بیت کوین (LTH) و صرافی ها به نفع دارندگان کوتاه مدت (STH) وجود داشته است.

از نوامبر 2021 ATH، عرضه دارندگان بلند مدت (LTH) به یک معنا بین 13.56 میلیون تا 13.27 میلیون BTC محدود شده است که فقط 300000 BTC کاهش یافته است. این نشان می دهد که دینامیک ورودی و خروجی گروه به طور کلی متعادل است.

در مقابل، عرضه بیت کوین توسط دارندگان کوتاه مدت 330000 بیت کوین افزایش یافته است.

تورم در عرضه نگهدارنده کوتاه مدت (STH) به انباشتگی توسط خریدارانی اشاره دارد که در حین تخلیه وارد شده اند و اکنون دارای سکه هایی با هزینه بسیار پایین تر هستند. افزایش تعداد سکه های متعلق به گروه دارندگان کوتاه مدت در این زمینه به خریداران بازار نزولی اشاره دارد. با توجه به سوابق تاریخی، این یک انحراف است، زیرا این نوع نگهدارنده ها معمولاً در خرید قله و فروش کف ماهر هستند.

بیت کوین در حال انباشت باقی می ماند

از طریق چرخه‌های توزیع و انباشت، می‌توان از مقدار عرضه‌ای که حداقل برای یک سال خاموش مانده است، برای روشن کردن ماهیت چرخه‌ای بیت‌کوین استفاده کرد.

عرضه فعال در حال حاضر به سختی کمتر از ATH قبلی 65درصد تعیین شده در می 2022 است. این نشان دهنده اعتقاد قوی خریداران بین ماه مه و ژوئیه 2021، پس از مهاجرت گسترده معدن است. بازارهای نزولی با چرخه‌های انباشت مشخص می‌شوند، زیرا «HODLing» در نهایت به عنوان پویایی غالب به دست می‌آید. این باعث افزایش عرضه بیشتر از یک سال می شود.

با توجه به تعادل سه ماهه قبل، سررسید و مصرف سکه با هم هماهنگ هستند. در بازار نزولی، این ممکن است به عنوان یک مکانیسم مثبت در نظر گرفته شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا