اخبار

مشکل استخراج بیت کوین دومین افت بزرگ در سال 2022 در میان اصلاح قیمت است

دشواری استخراج بیت کوین پنجمین تعدیل منفی خود را در سال 2022 ثبت کرده است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط BTC.com ، سختی استخراج بیت کوین در دو هفته گذشته 2.35 درصد کاهش یافته است که دومین تعدیل منفی بزرگ از آغاز سال 2022 است.

دشواری استخراج تقریباً هر دو هفته یکبار به روز می شود تا سرعت تولید بلاک را تنظیم کند. .

به طور کلی، بیت کوین اکنون در مجموع پنج تعدیل منفی در سال جاری ثبت کرده است.

در طول رکودهای عمده بازار، دشواری استخراج به طور چشمگیری کاهش می یابد. ماینرها که دیگر قادر به کسب سود یا حتی شکستن نیستند، مجبور می شوند تجهیزات خود را خاموش کنند. به عنوان مثال، دشواری استخراج بیت کوین در سردترین روزهای زمستان کریپتو در سال 2018 در بحبوحه مهاجرت گسترده ماینرها بیش از 15 درصد کاهش یافت.

ژوئن گذشته، سختی استخراج بیت کوین 27.9 درصد در عرض دو هفته سقوط کرد و بزرگترین افت تاریخ را پس از کاهش نرخ هش ارز دیجیتال به دلیل ممنوعیت ماینینگ چین به ثبت رساند.

با این حال، متریک توانست بهبود یابد و در نهایت در ژانویه به بالاترین حد خود رسید. در اوایل ماه مه، سختی استخراج بیت کوین در آستانه یک اصلاح قابل توجه بازار به اوج خود به 31.25 تریلیون رسید.

بیت کوین در حال حاضر تنها با 20400 دلار معامله می شود که از ابتدای سال تاکنون بیش از 55 درصد از ارزش خود را کاهش داده است.

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط Arcane Research، شرکت‌های استخراج بیت کوین تمام سکه‌هایی را که تولید کرده‌اند در ماه می فروختند که نشان‌دهنده احساسات نزولی آنها است.

ماینرها به دلیل دارایی های گسترده خود در میان تأثیرگذارترین شرکت کنندگان بازار باقی مانده اند. از این رو، بسیاری می ترسند که ممکن است فروش فعلی را تشدید کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید