اخبار

اتریوم یک رکورد اساسی دیگر را شکست: جزئیات

رشد بنیادی اتریوم همچنان ادامه دارد.

شبکه اتریوم به رکورد اساسی دیگری دست یافته است زیرا تعداد آدرس‌ها به ۶۹ میلیون رسیده است. نقطه عطف در طی رالی بازیابی کوتاه مدت در اتریوم به دست آمد.

تقاضای در حال رشد

در حالی که اتریوم در حال حاضر بسیار پایین تر از بالاترین رکورد قبلی است، فعالیت تراکنش های شبکه در سطوح سپتامبر تا اکتبر سال گذشته باقی مانده است.

منبع: توییتر

دلیل افزایش تعداد آدرس‌ها به احتمال زیاد به «نفس دوم» صنعت NFT مربوط می‌شود که ناگهان از ابتدای ژانویه دوباره شروع به رشد کرده است.

با توجه به داده‌های زنجیره‌ای ارائه‌شده، رشد شبکه اتریوم را می‌توان با ثبات و پیشرونده در نظر گرفت و تنها در تابستان یک جهش بزرگ داشت.

رشد شبکه و اقدام قیمت

با مقایسه دو نمودار، واگرایی بین دو معیار به راحتی قابل مشاهده است. رشد شبکه اغلب با رشد تقاضا همراه است که باید با اقدام قیمت دنبال شود.

بدون هیچ گونه حرکت مثبت قیمت در بازار، عملکرد بازار اتریوم در حال حاضر نزولی در نظر گرفته می شود. اما در عین حال، کاربران به یکی از قوی‌ترین افزایش‌های کارمزد در چند ماه گذشته اشاره می‌کنند.

همانطور که نرخ سوزاندن ETH نشان می دهد، کاربران به طور فعال روی بلاک چین کار می کنند. از این رو آنها به طور فعال سکه هایی را خرج می کنند که باید در مقطعی بخرند. اما از آنجایی که اکثر دارایی‌های موجود در بازار کریپتو بیش از 20 تا 30 درصد کاهش یافته است، اتریوم گزینه دیگری جز پیروی از آن نداشت، زیرا بخش عمده‌ای از ارزش بازار ارزهای دیجیتال و احساسات سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد.

در زمان انتشار، دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار با قیمت 3267 دلار معامله می شود و پس از یک روز معامله با از دست دادن 2.3 درصد کاهش می یابد. پیش از این، اتر در شش روز گذشته 5.3 درصد رشد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا