اخبار

شاخص ترس و طمع بیت کوین در نهایت به سطوح 2019 کاهش می یابد، اما این متریک ATH بیت کوین را تعیین می کند

شاخص مهم احساسات سرمایه گذار به سطوح خطرناکی نزدیک به ATL سقوط می کند.

از آنجایی که بیت کوین (BTC) به زیر 21000 دلار می رسد، تحلیلگران زنجیره ای گزارش می دهند که برخی از معیارهای فعالیت اصلی شبکه آن شاهد بالاترین رکوردهای جدید در تمام دوران هستند.

بلاک چین بیت کوین (BTC) در میان بازار نزولی آرام است

بر اساس نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط Glassnode Alerts، یک سرویس خودکار توسط شرکت تحلیلی پیشرو در زنجیره Glassnode، سهم بیت کوین (BTC) که حداقل پنج سال پیش فعال بودند، رکورد جدیدی را چاپ می کند.

طبق نمودار، تقریباً 23.5 درصد از بیت کوین ها در پنج سال گذشته کیف پول خود را ترک نکرده اند. باید توجه داشت که این معیار به‌جز پرهیجان‌ترین فازهای bullrun به طور طبیعی رشد می‌کند.

این بازتاب تحلیل دیگری است که دیروز مورد توجه قرار گرفت. یک تحلیلگر وان چینم اعلام کرد که جریان خواب بیت کوین (مشتق از فعالیت کیف پول بیت کوین) به پایین ترین حد خود از سال 2010 رسیده است.

به این ترتیب، این اولین بازار نزولی است که عرضه بیت کوین با چنین فعالیت های زنجیره ای ناچیز مواجه می شود.

Extreme Fear رکورد جدیدی را ثبت کرد

تا حدی، این باید به این واقعیت نسبت داده شود که معاملات و قفل شدن بیت کوین ها (BTC) در طول زمان به خدمات متمرکز (CEX) منتقل می شوند و بنابراین برای ابزارهای زنجیره ای نامرئی می شوند.

در همان زمان، شاخص ترس و طمع بیت کوین (BTC) توسط آلترناتیو سرانجام نتوانست سطح 8/100 را که در ماه می به پایین ترین حد خود رسیده بود نگه دارد و یک نقطه دیگر سقوط کرد.

منبع: توییتر

از 15 ژوئن 2022، این متریک در پایین ترین سطح خود قرار دارد که از سه ماهه سوم 2019 مشاهده نشده است. اگر تنها دو امتیاز دیگر کاهش یابد، قرار است به پایین ترین سطح ثبت شده در اکتبر 2019 بازبینی کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا