اخبار

شاخص ترس و طمع بیت کوین برای اولین بار در 17 هفته به منطقه خنثی بازگشت

فعالان بازار ارزهای دیجیتال به چشم انداز طلای دیجیتال خوش بین هستند.

از آنجایی که اتریوم (ETH) و بیت کوین (BTC) با سطوح عمده مقاومت دست و پنجه نرم می کنند، شاخص های احساسات کریپتو در حال بازگشت به مناطق “خنثی” هستند.

شاخص “ترس و طمع” کریپتو به سطح اوایل آوریل بازگشت

بر اساس برآورد Alternative، برای اولین بار از 6 آوریل 2022، شاخص ارز دیجیتال “ترس و طمع” در 46/100 قرار دارد. در حالی که هنوز زیر 50/100 است، تحلیلگران این معیار را “خنثی” می دانند.

به این ترتیب، این شاخص حیاتی احساسات بیت کوین (BTC) توانست از ضررهای ناشی از سقوط ترا (LUNA) و سقوط چشمگیر متعاقب آن قیمت ارزهای دیجیتال جلوگیری کند.

در ژوئن 2022، شاخص برای مدت کوتاهی به 6/100 سقوط کرد که نشان دهنده سطحی از ترس بود که در سال‌های متمادی دیده نشده بود. تنها یک هفته پیش، این شاخص 30/100 بود.

دیروز بیت کوین (BTC) برای اولین بار در دو ماه گذشته تلاش کرد تا سطح 25000 دلار را پس بگیرد. اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال، به بیش از 2000 دلار جهش کرد.

دارندگان بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) که به اندازه کافی خوش شانس بودند که در اواسط ژوئن 2022 قیمت پایینی را خریداری کردند، اکنون به ترتیب 40 درصد و 100 درصد افزایش یافته اند.

معامله گران پیش از مرج خوشبین هستند

در روزهای گذشته، احساسات بازار کریپتو مثبت است زیرا بسیاری از دارندگان انتظار دارند قیمت‌ها پس از فعال‌سازی Merge توسط شبکه اصلی اتریوم (ETH) افزایش یابد. انتظار می رود این رویداد تغییر دهنده بازی در 15 سپتامبر رخ دهد.

با این حال، معامله گر آوی فلمن هشدار داد که این سرخوشی ممکن است خطرناک باشد. به طور معمول، تجمعات بزرگ بلافاصله پس از یک ارتقاء فناوری بزرگ اتفاق نمی افتد.

همانطور که قبلا توسط بیگ اینکام پوشش داده شده بود، آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران BitMEX سناریویی را نشان داد که به قیمت ETH پس از ادغام افزایش می یابد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا