اخبار ارزهای دیجیتال

صندوق های ETF بیت کوین در هفته اول ژوئن 2 ماه از عرضه ماینینگ بیت کوین را جذب کردند

در اولین هفته معاملاتی کامل ژوئن، صندوق های ETF بیت کوین ایالات متحده تقریباً به اندازه کل ماه می بیت کوین به دست آوردند.

صندوق‌های قابل معامله در صرافی های بیت‌کوین نقطه‌ای (ETF) در ایالات متحده در هفته اول ژوئن معادل حدود دو ماه از عرضه ماینینگ این ارز دیجیتال را به دست آوردند.

طبق داده‌های HODL15Capital، با ورودی‌های تقریباً 1.83 میلیارد دلاری، 11 صندوق ETF در هفته معاملاتی بین 3 و 7 ژوئن، 25729 بیت‌کوین خریدند – تقریباً هشت برابر بیشتر از 3150 بیت‌کوین جدید استخراج‌شده در همان زمان.

مقدار بیت کوین به دست آمده در هفته به تنهایی تقریباً به اندازه کل ماه می، 29592 بیت کوین به ازای هر تعداد HODL15Capital بود، و بزرگترین هفته خرید از اواسط ماه مارس است که بیت کوین به بالاترین قیمت فعلی خود یعنی 73679 دلار رسید.

بیت کوین هفتگی ETF بیت کوین ایالات متحده را از زمان عرضه آن در 11 ژانویه خریداری می کند. منبع: HODL15Capital

11 ETF از زمان راه‌اندازی در ژانویه، 15.69 میلیارد دلار ورودی خالص داشته‌اند که شامل 17.93 میلیارد دلار خروجی خالص از صندوق گری اسکیل است که کل دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) حدود 61 میلیارد دلار است.

طرفداران بیت کوین مدت‌هاست که رمزارز را به عنوان «طلای دیجیتال» به دلیل مکانیسم کمیاب داخلی آن معرفی می‌کنند که تنها ۲۱ میلیون بیت‌کوین تا کنون منتشر شده است.

نیت گراچی، رئیس فروشگاه ETF در پستی در 9 ژوئن اشاره کرد که بیت کوین ETF AUM حدود 60 درصد از ETF های طلای کشور است، علیرغم وجود ETF های طلا برای 20 سال و ETF بیت کوین تنها برای پنج ماه.

بیت کوین، در 5 ژوئن در بحبوحه افزایش جریان ورودی به ETFهای بیت کوین ایالات متحده، به بالاترین سطح 71,093 دلار رسید ، اولین باری که این دارایی از 21 می به بالای 71,000 دلار رسیده است.

«Radar Bear» یکی از بنیانگذاران صرافی ارز دیجیتال در 7 ژوئن به کوین تلگراف گفت: این ارز دیجیتال برای عبور از بالاترین سطح فعلی خود تلاش کرده است، زیرا قیمت آن «به شدت تحت تأثیر عوامل کلان اقتصادی و رویدادهای ژئوپلیتیکی قرار دارد».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا