اخبار

بایننس در میان نوسانات قیمت، صندوق SAFU را با 1 میلیارد دلار افزایش می دهد

مدیر عامل بایننس CZ در توییتر به کاربران اطمینان داد که وجوه بیمه این صرافی رمزنگاری شده به 1 میلیارد دلار رسیده است، زیرا شکست FTX ادامه دارد.

با ادامه بحران نقدینگی و خرید صرافی ارزهای دیجیتال FTX ، چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس به جامعه خود از بیمه وجوه کافی برای حمایت از شبکه اطمینان داد.

CZ در توییتی در 9 نوامبر گفت که صرافی با توجه به “نوسانات اخیر قیمت” بار دیگر از صندوق دارایی امن برای کاربران (SAFU) با معادل 1 میلیارد دلار پیشی گرفته است.

این توییت شامل پیوندهایی به دو حساب ذخیره بود که یکی از آنها دارای استیبل کوین بایننس (BUSD) و توکن اصلی شبکه بایننس کوین (BNB) با ارزشی معادل 700 میلیون دلار است.

کیف پول دیگر دارایی بیت کوین (BTC) را به ارزش حدود 300 میلیون دلار نشان داد.

SAFU بایننس در سال 2018 با تخصیص 10 درصد از کارمزد معاملات به صندوقی که صرفاً به پشتیبان‌گیری از دارایی‌های کاربران در صورت بروز حادثه اختصاص دارد، آغاز شد. در فوریه سال جاری، این صندوق برای اولین بار به یک میلیارد دلار رسید.

جامعه کریپتو در توییتر به این توییت با واکنش‌های بیشتر مثبت پاسخ داد و CZ را برای اقدام او تحسین کرد. یکی از کاربران گفت: «همه شرکت‌های ارزهای دیجیتال باید مانند بایننس، صندوق دارایی امن برای کاربران (SAFU) داشته باشند.

در حالی که دیگران در مورد کفایت سقف برای وجوه در ذخیره سؤال داشتند:

این توییت‌های اخیر در رابطه با موجودی SAFU، پس از آن منتشر شد که CZ یک روز قبل در توییتر متعهد شد که مکانیزم اثبات ذخیره برای افشای دقیق نقدینگی را ارائه دهد.

مدیر عامل بایننس گفت صرافی یک سیستم Proof-of-Reserve را به کار خواهد گرفت که از مرکل ترست برای “شفافیت کامل” با جامعه استفاده می کند. درختان مرکل مکانیزمی برای رمزگذاری داده های بلاک چین به شیوه ای کارآمدتر و ایمن تر هستند.

جدیدترین توییت‌های CZ که به SAFU بایننس اشاره می‌کنند نیز با جمله یک کلمه‌ای به پایان می‌رسند: «شفافیت».

این یکی از آخرین حرکت‌های رفت و برگشتی بین FTX و بایننس است که در چند روز گذشته آشکار شده است.

CZ در طول کل رویدادها در جامعه فعال بوده است. در 8 نوامبر، او نکات مهم خود را از آنچه تاکنون رخ داده است، شامل عدم استفاده از یک توکن بومی به عنوان وثیقه در همان شبکه و حفظ یک ذخیره بزرگ در توییت کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا