اخبار

ماینر بیت کوین گرینیج قرارداد بازسازی بدهی ۷۴ میلیون دلاری را با NYDIG امضا کرد

این قرارداد، در صورت اجرا، اساساً ساختار شرکت را به یک شرکت میزبانی برای دکل های استخراج بیت کوین تغییر می دهد.

بر اساس یک پرونده جدید در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 20 دسامبر، استخراج کننده بیت کوین Greenidge اظهار داشت که با طلبکار خود، شرکت فین تک NYDIG، برای بازسازی حدود 74 میلیون دلار بدهی به توافق رسیده است. این معامله، در قالب یک برگه مدت غیر الزام آور، منجر به تغییر عمده در استراتژی تجاری فعلی گرینیج می شود. اساساً، گرینیدج را از خود ماینینگ به میزبانی برای ریگ های ماینینگ NYDIG تبدیل می کند.

تحت این شرایط، NYDIG ماینرهایی را با تقریباً 2.8 اگزاهش در ثانیه (EH/s) ظرفیت ماینینگ خریداری می‌کند تا توسط Greenidge میزبانی شود، که این امر حقوق NYDIG را برای یک سایت ماینینگ ظرف سه ماه پس از تکمیل قراردادهای بازسازی بدهی و میزبانی تسهیل می‌کند. در ازای در نظر گرفتن مبلغ ماینرهای خریداری شده و انتقال زیرساخت ها و اعتبارات معدن به NYDIG، این شرکت با کاهش بدهی 57 تا 68 میلیون دلاری برای گرینیج موافقت خواهد کرد.

علاوه بر این، گرینیج بخش قابل توجهی از دارایی‌های بدون محدودیت خود را وثیقه خواهد کرد تا باقی مانده وام NYDIG را تضمین کند. این شرکت مالکیت ماینرهایی با ظرفیت 1.2 EH/s را حفظ خواهد کرد. تا 31 اکتبر 2022، گرینیج تقریباً 2.5 EH/s ظرفیت استخراج از حدود 24500 ماینر در حال خدمت داشت.

با این حال، این شرکت همچنین نوشت که “در مورد وضعیت مالی گرینیج ابهام وجود دارد و شک اساسی در مورد توانایی آن برای ادامه فعالیت وجود دارد.” در ماه گذشته، گرینیج تقریباً 8 میلیون دلار از پول نقد خود را در طول عملیات استفاده کرد که 5.5 میلیون دلار آن به پرداخت اصل و بهره پرداخت شد. تا 30 نوامبر 2022، موجودی نقدی شرکت تقریباً 22.0 میلیون دلار بود. گرینیج همچنین هشدار داد که “NYDIG و Greenidge تلاش خواهند کرد تا مستندات قطعی منعکس کننده شرایط شرح داده شده در این نسخه را وارد کنند، اما نمی توان اطمینان داد که چنین شرایطی از نظر مادی تغییر نخواهند کرد و همچنین نمی توان اطمینان داد که تراکنش های مورد بحث در این نسخه وجود دارد. آزادی به پایان خواهد رسید.”

سپتامبر گذشته، بیگ اینکام گزارش داد که گرینیج ادغام با ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پشتیبانی فنی و مشتری Support.com را برای تبدیل شدن به یک شرکت استخراج عمومی در NASDAQ تکمیل کرد. از آن زمان، سهام بیش از 99 درصد سقوط کرده است، تا حدی به دلیل ترکیبی از زمستان ارزهای دیجیتال، قیمت‌های بالاتر برق، دشواری استخراج بالاتر و قیمت‌های پایین‌تر بازار برای دکل‌های استخراج بیت‌کوین.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا