اخبار ارزهای دیجیتال

بایننس تفاهم نامه ای با قزاقستان برای مبارزه با جرایم مالی امضا کرد

بایننس ادعا کرد که زیرساخت انطباق آن یکی از بهترین‌ها در جهان است که به آنها کمک کرده است حتی در کشورهایی که تا سال گذشته غیرقانونی تلقی می‌شدند، تأییدیه‌های نظارتی را دریافت کنند.

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال بایننس به عنوان بخشی از برنامه آموزشی جهانی اجرای قانون خود، یادداشت تفاهم (MoU) با آژانس نظارت مالی جمهوری قزاقستان امضا کرده است.

این برنامه که مقامات سازمان های نظارتی و مجری قانون در سراسر جهان را شامل می شود، با هدف تقویت همکاری صنعتی با مجریان قانون ملی و بین المللی در مبارزه با جرایم مالی و جرایم سایبری است.

هدف این برنامه شناسایی و مسدود کردن دارایی های دیجیتالی است که به طور غیرقانونی به دست آمده و برای پولشویی درآمدهای مجرمانه و تامین مالی تروریسم استفاده می شود.

قزاقستان به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه استخراج بیت کوین ظهور کرده است و در زمان های اخیر، کشور آسیای مرکزی همچنین در حال توسعه قوانین ارزهای رمزنگاری مطلوب است، مانند اجازه دادن به صرافی های رمزنگاری برای باز کردن حساب های بانکی، و حتی به دنبال قانونی کردن استفاده از کریپتو به طور گسترده تر . . بایننس در اوایل ماه اوت سال جاری مجوز فعالیت در قزاقستان را دریافت کرد.

برنامه آموزش اجرای قانون بایننس قبلا در اسرائیل، کانادا، برزیل، برزیل، فرانسه، آلمان، ایتالیا، بریتانیا و نروژ انجام شده است. این برنامه به طور رسمی در 26 سپتامبر راه اندازی شد ، اما تیم تحقیقاتی این شرکت در یک سال گذشته کارگاه هایی را برای اجرای قانون برگزار کرده است.

در غیاب هیچ چارچوب نظارتی قوی برای ارزهای دیجیتال در میان اکثر کشورها، گسترش صرافی‌های رمزنگاری مانند بایننس در این حوزه‌ها با چالش‌های خاص خود همراه است. بنابراین، بایننس امیدوار است با کمک این برنامه آموزشی، آگاهی را در بین سازمان های مجری قانون و مقامات برای توسعه همکاری در سطح جهانی افزایش دهد.

تمرکز صرافی کریپتو بر روی انطباق و مقررات پس از مواجهه با چندین هشدار و بررسی از سوی تنظیم‌کننده‌های مالی در سراسر جهان است. با این حال، صرافی توانسته بهبود یابد و حتی به چندین حوزه قضایی مانند ایتالیا و فرانسه بازگشته است، جایی که فعالیت آن غیرقانونی تلقی می شد.

بایننس تاییدیه های نظارتی اخیر خود در فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا را به اقدامات انطباق که اخیرا انجام داده است نسبت داد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا