اخبار

کریس برنیسک از آرک اینوست می گوید سولانا و اتریوم شاخص های کلیدی هستند: جزئیات

تحلیلگر معتقد است اشتها برای ریسک در بازار افزایش خواهد یافت.

رئیس سابق بخش رمزنگاری آرک اینوست ، کریس برنیسک، معتقد است که سولانا و اتریوم می‌توانند به عنوان ابزاری فراتر از معاملات و سرمایه‌گذاری و همچنین به عنوان شاخص‌های ریسک مورد استفاده قرار گیرند.

طیف ریسک کریپتو

به گفته این تحلیلگر، جفت معاملاتی SOL/ETH می تواند به عنوان یک شاخص کلیدی طیف ریسک کریپتو یا به عبارت ساده، ابزاری برای ارزیابی تحمل ریسک سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در بازار استفاده شود. با توجه به اینکه سولانا و اتریوم از نظر تاریخی بسیار بی ثبات تر از بیت کوین هستند، از آنها برای تعیین اینکه آیا سطح ریسک فعلی در بازار سودمند است یا خیر، استفاده کنید.

با این حال، سولانا و اتریوم تنها دارایی هایی نیستند که می توانند به عنوان شاخص های ریسک مورد استفاده قرار گیرند. بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی بازتابی از تحمل ریسک در بین سرمایه گذاران است. دارایی‌های دیجیتالی بسیار بی‌ثبات و گاهی غیرنقد هستند، که سرمایه‌گذاران کریپتو را به شدت در برابر نوسانات دو رقمی آسیب‌پذیر می‌کند، به‌ویژه اگر معاملات مارجین در جریان باشد. کسانی که خود را در معرض چنین ابزارهایی قرار می دهند، از دیدگاه یک سرمایه گذار سنتی، ریسک پذیر در نظر گرفته می شوند.

“به نظر نمی رسد که می خواهد متوقف شود”

به گفته برنیسک، به نظر نمی‌رسد که ETH به SOL به این زودی‌ها مجدداً ردیابی می‌شود، و این نشان می‌دهد که اشتهای ریسک به جای کاهش، فقط به سمت بالا حرکت می‌کند. با این حال، با توجه به وابستگی بازار ارزهای دیجیتال به سهام و به طور کلی بازارهای سنتی، سولانا یا اتریوم نباید به عنوان دارایی ها یا شاخص های متحرک بازار در نظر گرفته شوند.

در چند هفته گذشته، بازار ارزهای دیجیتال یک رالی عظیم و انفجاری داشت که منجر به پیشرفت‌های متعددی شد و به دارایی‌ها کمک کرد تا به سطوح مقاومت مهمی برسند که اگر شکسته شوند، به احتمال زیاد به عقب‌نشینی‌های بلندمدت و آغاز یک صعود طولانی‌مدت منجر می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا