اخبار ارزهای دیجیتال

کتی وود از آرک اینوست در مورد منع استیک ها: “صرافی های ایالات متحده ضرر می کنند”

سرمایه گذار افسانه ای کتی وود، بنیانگذار، مدیر ارشد اجرایی و مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی سنگین وزن آرک اینوست، رگولاتورهای ایالات متحده را به دلیل حمله آنها به سهامداری متمرکز مورد انتقاد قرار می دهد.

کتی وود در اظهار نظری از ناآگاهی قانونگذاران ایالات متحده انتقاد کرد زیرا شایعات در مورد ممنوعیت احتمالی سهام برای مشتریان خرده‌فروشی سرعت می‌گیرد.

“تمرکززدایی پیروز شد، صرافی های ایالات متحده شکست خورد”

امروز، در 11 فوریه 2023، وود در توییتر نظرات خود را در مورد ممنوعیت احتمالی خدمات سهام ارائه شده توسط نهادهای متمرکز تحت نظارت ایالات متحده به اشتراک گذاشت. او تاکید کرد که این امر به رقابت پذیری ایالات متحده در این بخش فناوری در حال ظهور وب 3 آسیب می رساند.

به طور کلی، این ممنوعیت اکوسیستم استقرار سکه ها را خراب نمی کند: کاربران فقط به سمت داشبوردهای استیکینگ روی زنجیره حرکت می کنند یا خدماتی را در حوزه های قضایی خارج از ساحل انتخاب می کنند.

با این حال، در دراز مدت، صرافی های ثبت شده در ایالات متحده به دلیل بررسی های نظارتی، صرافی های ثبت شده در ایالات متحده به رقبای خارجی خود ضرر خواهند کرد.

به این ترتیب، تسلط ایالات متحده در “انقلاب های رمزنگاری” ممکن است در زمان قرض گرفته شده باشد.

همانطور که قبلاً توسط بیگ اینکام پوشش داده شد، صنعت با ممنوعیت احتمالی سرویس‌های سهامداری متمرکز اتریوم (ETH) و سایر پروتکل‌های مرتبط برای سکه‌های اثبات سهام (PoS) مخالف است.

خروج استیک ها؟

برخی از سخنرانان حتی آن را با شکار جادوگران ضد بیت کوین مقایسه کردند که باعث شد استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) دکل های خود را از چین خارج کنند. از قضا، ایالات متحده و قزاقستان از بزرگترین ذینفعان این فرآیند در سال 2021 بودند.

ممکن است تاریخ تکرار شود: سهامدارانی که استفاده از خدمات متمرکز را ترجیح می دهند، به احتمال زیاد سکه های خود را به حوزه های قضایی دیگر منتقل می کنند. همانطور که قبلاً گزارش داده بودیم، Revolut که مقر اصلی آن در حوزه فین‌تک است، ateking را به جعبه ابزار خود اضافه کرد.

مشتریان Revolut می‌توانند اتریوم (ETH)، پولکادات (DOT)، تزوس (XTZ) و کاردانو (ADA)، یعنی همه آلت‌کوین‌های اثبات سهام (PoS) را به اشتراک بگذارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا