اخبار

عضو اجرایی ریپل به بنیاد الگورند می پیوندد

مدیر ارشد سابق ریپل به بنیاد الگورند می پیوندد.

دیوان مورتی، مدیر ارشد سابق توسعه کسب و کار (APAC) در ریپل، برای پیوستن به بنیاد الگورند نقل مکان کرد. در اطلاعیه مدیر عامل بنیاد الگوند آمده است: “وای من هیجان زده هستم که اعلام کنم دیوان مورثی به تازگی به عنوان رئیس بخش دسترسی اکوسیستم به بنیاد الگورند ملحق شده است. او هر روز صبح با نگرانی از اینکه آیا ALGO و ASA ها در صرافی ها و کیف پول ها فهرست شده اند مضطرب است.

همانطور که گزارش شده است ، یکی از همکاران فنی سابق کاردانو، جان آلن وودز، نیز برای پیوستن به بنیادالگورند به عنوان CTO آن نقل مکان کرده است. خالق کاردانو، چارلز هاسکینسون، ضمن پاسخ به اخبار حرکت آلن وودز، از جامعه الگوراند تمجید کرد و گفت: «الگوراند یک پروژه عالی با افراد استثنایی است».

در اواخر ژوئیه، استیون کوکینوس، مدیرعامل سابق الگورند استعفای خود را برای دنبال کردن “منافع دیگر” اعلام کرد، اما او تا اواسط سال 2023 به عنوان مشاور ارشد باقی خواهد ماند. بنابراین، الگورند، مدیر عملیات، دبلیو شان فورد را به سمت مدیرعامل موقت ارتقا داد. فورد که در سال 2018 به الگوراند ملحق شد، نظارت بر اجرا و عملیات عرضه به بازار را بر عهده داشت.

ریپل به عنوان یکی از شرکت های با رشد سریع شناخته شد

ریپل به عنوان یکی از سریع ترین شرکت های خصوصی در حال رشد در آمریکا توسط Inc. 5000، یک رسانه مستقر در نیویورک شناخته شده است. ریپل با به اشتراک گذاشتن این خبر مثبت، در توییتی نوشت: “ما مفتخریم که به دلیل رشد تصاعدی مستمر خود در لیست شرکت های Inc. 5000 شرکت های خصوصی با سریع ترین رشد در آمریکا شناخته شده ایم.”

همانطور که گزارش شده است ، ریپل همچنین توسط مجله فورچون به عنوان یکی از بهترین محیط های کاری متوسط ​​انتخاب شده است. این گزارش تعداد کل کارمندان ریپل در سراسر جهان را 575 نفر اعلام کرد. علیرغم مواجهه با مشکلات قانونی در ایالات متحده به دلیل شکایت SEC، غول فین تک توانست با اعلام نقش های جدید، گسترش جهانی خود را حفظ کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا