اخبار

ریپل می تواند توسط بازرگانان با استفاده از پرداخت های ابری پذیرفته شود

ریپل اکنون واجد شرایط پرداخت ابری از طریق این مشارکت بیت‌پی است.

به لطف همکاری جدید بین بیت‌پی، پیشگام در یکپارچه‌سازی پرداخت‌های رمزنگاری، و Gr4vy، ارائه‌دهنده راه‌حل‌های پرداخت بومی ابری، ریپل برای پذیرش توسط بازرگانانی که از پلتفرم هماهنگ‌سازی پرداخت شرکت (POP) استفاده می‌کنند، در دسترس خواهد بود.

به عنوان بخشی از این مشارکت، بازرگانانی که از خدمات Gr4vy استفاده می‌کنند، می‌توانند بیت‌پی را در نرم‌افزار پرداخت خود نصب کنند و بدون نیاز به پیاده‌سازی کد، بلافاصله ارزهای دیجیتال را بپذیرند.

علاوه بر ریپل، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، شیبا اینو (SHIB) و سایر ارزهای رمزنگاری محبوب مورد استفاده توسط بیت‌پی نیز برای پذیرش توسط بازرگانان با استفاده از POP در دسترس خواهند بود. همچنین توجه به این نکته مهم است که پذیرش ریپل به عنوان وسیله پرداخت محدود است و در همه کشورها در دسترس نیست.

افزایش استفاده از ارزهای دیجیتال

این اولین توسعه اخیر در استفاده از ریپل و سایر ارزهای دیجیتالی نیست که توسط بیت‌پی پذیرفته شده است. بیگ اینکام قبلاً در مورد مشارکت این شرکت پرداخت کریپتو با شرکت هایی از برندهای لوکس مانند Tag Heuer و Hublot گرفته تا ارائه دهندگان خدمات مانند BigCommerce و Kuoni Business Travel در سوئیس گزارش داده بود.

علیرغم ادامه زمستان کریپتو، آرماگدون کریپتو یا فقط بازار نزولی – بسته به دیدگاه شما – شرکت‌های بیشتری به خدمات پیشگامان پرداخت کریپتو مانند بیت‌پی یا NOWPayments علاقه مند هستند و از آنها استفاده می‌کنند. علاوه بر این، سیستم‌های پرداخت سنتی روی ارزهای رمزنگاری شده مانند مسترکارت با همکاری بایننس در آرژانتین شرط بندی کرده‌اند.

در این راستا، با اطمینان می توان فرض کرد که استفاده از ارزهای دیجیتال و پذیرش انبوه با شروع رونق و رفاه در بازار رمزنگاری گسترش خواهد یافت.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا