اخبار

چه زمانی بیت کوین دوباره شروع به رشد می کند: سم بنکمن-فرید

رئیس FTX معتقد است که “کریپتو بازگشت خواهد کرد” و دیدگاه خود را در مورد اینکه چقدر زود اتفاق می افتد به اشتراک گذاشت.

میلیاردر رمزارز سم بنکمن-فرید، که صرافی ارز دیجیتال FTX را تأسیس کرده و اداره می کند ، معتقد است که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال دوباره شروع به افزایش خواهند کرد و ممکن است به زودی این اتفاق بیفتد.

وقتی بیت کوین به 20000 دلار سقوط کرد، عصبی نیستم

در مصاحبه اخیر با بلومبرگ در برنامه دیوید روبنشتاین، رئیس FTX اظهار داشت که وقتی می بیند قیمت این ارز دیجیتال پرچمدار در ماه می سال جاری به زیر سطح 30000 دلار رسیده است، خیلی عصبی نشده است.

سقوط اخیر به زیر سطح 20000 دلار ناشی از سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، بود که در آن وی گفت که بانک مرکزی ایالات متحده موضع جنگ طلبانه خود را بیش از آنچه قبلاً انتظار می رفت حفظ خواهد کرد.

وقتی از بنکمن-فرید پرسیده شد که آیا کریپتو باز خواهد گشت یا خیر، پاسخ مثبت داد. او معتقد است که تا حد زیادی سقوط بیت کوین و بازار سهام تحت تأثیر محیط اقتصاد کلان قرار گرفته است.

او معتقد است که بازار کریپتو پس از سقوط بازار سهام و بنابراین، اگر دومی قرار است بازگردد، کریپتو هم همینطور است.

منبع: توییتر

بسیاری از دست‌های ضعیف از کریپتو حذف شدند

زمانی که بیت کوین در ماه می شروع به کاهش کرد، مدیر عامل FTX انتظار داشت که این جاده از همان ابتدا “سنگ” باشد. و انتظارات او را برآورده کرد، زیرا بسیاری از مشاغل ارزهای دیجیتال به دلیل کاهش شدید قیمت کریپتو شکست خوردند.

پیش از این، بیگ اینکام گزارش داده بود که سم بنکمن-فرید در واقع تقریباً یک میلیارد دلار به عنوان وام در پلتفرم‌های کریپتو سرمایه‌گذاری کرده است. با این حال، در مصاحبه اخیر، او اعتراف کرد که انتظار ندارد همه این سرمایه‌گذاری‌ها سودآور باشد، بلکه انتظار دارد «نتایج متفاوت» را نشان دهد.

او اضافه کرد که بسیاری از چیزهایی که باید از بازار کریپتو حذف می‌شد، در طی سقوط قیمت اخیر از آن خارج شدند.

او معتقد است که چرا این “بحران” کوتاه مدت است

سم بنکمن-فرید گفت، از نظر او، بحران کنونی یک موضوع بلندمدت نیست. اگر شاخص نزدک 30 تا 40 درصد کاهش یابد و بیت کوین به 10000 دلار به ازای هر سکه (مانند قبل از سال 2020) کاهش یابد، به ازای بانکمن-فرید، این اتفاق می افتد.

در آن صورت، «دور دردسر دیگری برای صنعت» پیش می آمد و بیشتر به یک مشکل میان مدت و بلندمدت تبدیل می شد. مدیر عامل شرکت ادعا کرد، اما زمانی که بازار سهام این کار را انجام دهد، بازار کریپتو شروع به صعود خواهد کرد.

“بیت کوین اکنون انعطاف پذیری نشان می دهد”

برخی از کارشناسان به بلومبرگ گفته اند که بیت کوین ممکن است در حال حاضر به پایین ترین سطح خود رسیده باشد و پس از اینکه جروم پاول در 26 اوت اعلام کرد که فدرال رزرو قصد دارد به استراتژی جنگ طلبانه خود پایبند بماند، تقریباً 6 درصد سقوط کرده است و بنابراین، فشارهای قیمتی بر بازار سهام ادامه خواهد داشت. .

در این شرایط نزولی، معامله گران معتقدند که سقوط بیت کوین نسبتاً ملایم بوده است. در طول رکودهای قبلی، ارزهای دیجیتال بسیار سخت‌تر از سهام‌های فناوری سقوط کردند. این بار، به گفته تحلیلگران، بیت کوین کمی انعطاف پذیری نشان می دهد که “یک نشانه امیدوار کننده” است.

در حال حاضر، بیت کوین 70.81 درصد از بالاترین رکورد ثبت شده در نوامبر سال گذشته که به 68789 دلار رسید، سقوط کرده است. سطح قیمت فعلی نزدیک به پیک تاریخی قیمت بیت کوین است که در دسامبر 2017 به آن دست یافت، که اولین رکورد قابل توجه تاریخ برای ارز دیجیتال پرچمدار بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا