ارز دیجیتال و کریپتو

اترنیتی چین چیست؟ NFTهای تأیید شده انحصاری در پلتفرم Ethernity

همه چیز درباره بازار هنری کریپتوکارنسی با اترنیتی

مقدمه ای بر اترنیتی چین ….

در حالی که در ابتدا مفهوم “توکن غیرقابل تعویض” برای درک بسیار پیچیده به نظر می رسید، NFT ها در حال حاضر کاملاً در همه جا وجود دارند و هرکسی که نسبتاً در فضای کریپتو مسلط باشد حداقل نام NFT را شنیده است.

طبق یک مقاله TechCrunch، مردم از سال 2018 تقریباً 237 میلیون دلار برای NFTها هزینه کرده اند که اکثر تراکنش های زنجیره ای تنها در ژانویه 2021 انجام شده است. این شاخص‌ها نشان‌دهنده یک بازار شکوفا و یک جنون مبتنی بر NFT هستند که به نظر نمی‌رسد به این زودی متوقف شود.

به عنوان مثال، در 5 مارس، جک دورسی، مدیرعامل توییتر، رسید بلاک چین را برای اسکرین شات اولین توییت خود در سال 2006 به حراج گذاشت و قیمت پیشنهادی آن به سرعت از 2.5 میلیون دلار فراتر رفت. در اواخر همان ماه، هنرمند مشهور NFT، Beeple، آثار هنری “Everydays” خود را در حراج کریستی به قیمت 69 میلیون دلار فروخت!

قطعه هنری NFT ‘Everydays’ Beeple – تصویر از طریق The Verge

علاوه بر این، هیچ کمبودی در بازارهای NFT، پروژه های مبتنی بر NFT یا خالقان هنر رمزنگاری در این فضا وجود ندارد، که باعث شده احساسات بازار پیرامون NFT ها تا حدودی بیش از حد اشباع شود.

مشکل اکثر این پروژه‌های NFT این است که آنها شاید بیش از حد بر محیط کار دیجیتال تمرکز کرده‌اند، بدون در نظر گرفتن مشکلاتی که در زیربخش‌های خاص خود بازار NFT وجود دارد. در نتیجه، فرصت‌هایی برای پروژه‌هایی مانند اترنیتی چین (Ethernity Chain) به وجود آمده است تا برجستگی داشته باشند و ارزش‌های پیشنهادی نوآورانه‌ای را که هنوز در اکوسیستم توکن غیرقابل تعویض دیده نمی‌شد، به ارمغان بیاورند.

درباره اترنیتی چین

اترنیتی چین به تازگی در بلاک چین ظاهر شده است و به هیچ وجه پروژه استاندارد NFT شما نیست. Ethernity Chain که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است، یک پلتفرم جامعه محور است که نسخه های محدود، NFT های تایید شده (a-NFT) و کارت های معاملاتی سفارشی ایجاد شده توسط هنرمندان برجسته و تایید شده توسط افراد مشهور و چهره های محبوب در صنایع سرگرمی، موسیقی و ورزشی را تولید می کند.

نوشته های مشابه

اترنیتی چین که توسط سرمایه‌گذار با سابقه ارزهای دیجیتال، علاقه‌مند به دارایی‌های دیجیتال و نیکوکار نیک رز نترتساس تأسیس شده است، به کاوش در دنیای هنر دیجیتال از طریق توکن‌های غیرقابل تعویض و ترویج منافع اجتماعی از طریق حراج NFT‌ها به منظور کمک به خیریه‌ها یا اهدای پول اختصاص یافته است. بخشی از سود هنرمندان به یک موسسه خیریه به انتخاب خود.

Ethernity یک پروژه پیشگامانه NFT است که بر اهداف خیریه متمرکز است و آثار هنری هنرمندان و ستارگان موسیقی، فیلم، ورزش، کریپتو و سایر صنایع را به حراج می گذارد. هر یک از آثار هنری دیجیتال به عنوان یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) نشان داده شده است و توسط هنرمندان مشهور ایجاد شده است. در این قطعات چهره‌های عمومی شناخته شده حضور دارند و بخشی از تمام سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده از این تلاش به اهداف خیریه اهدا می‌شود. – نیک رز نترتساس در هکرنون

تیم اترنیتی چین

اترنیتی چین یک تیم تمام ستاره در کنار خود دارد که به موفقیت و توسعه طولانی مدت پروژه و کمک به Ethernity کمک می کند تا از فناوری های پیشرفته در فضای NFT جلوتر بماند. اعضای تیم در اترنیتی چین عبارتند از:

تیم اترنیتی
  • نیک رز نترتساس: بنیانگذار مدیرعامل
  • آقای مک فولیا: مهندس ارشد
  • اوانجلوس دیامانتیس: مدیر مالی
  • آدریان باشوک: مدیر اجرایی
  • استیو داگوستینو: مدیر ارشد اجرایی

از اتریوم تا ابدیت

به گفته موسس و مدیر عامل آن نیک رز، اترنیتی چین در ارتباط با اشتیاق او به امور بشردوستانه و فضای هنری توسعه یافته است و خود پروژه مستقیماً از جنبش اعتیاد آور و اعتیادآور CryptoKitties NFT در سال 2017 مبتنی بر اتریوم الهام گرفته است.

CryptoKitties داغترین ترند NFT در سال 2017 بودند. تصویر از طریق توییتر CNN

در حالی که بیت کوین بر روی پرهیز از تمرکز ارزهای صادر شده توسط دولت متمرکز بود، فناوری بلاک چین آن افق جدیدی از فرصت ها را باز کرد. به عنوان مثال، اتریوم از این فناوری بهره برد و در دنیای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) پیشگام شد. سپس معماری پیچیده مالی غیرمتمرکز (DeFi) آمد و پس از آن، NFT ها ورود بزرگ خود را به فضای رمزنگاری کردند.

جنبش CryptoKitties مبتنی بر اتریوم در سال 2017 مسیر NFT را روشن کرد، NFT ها را به عنوان یک طبقه دارایی مشروعیت بخشید و به کلکسیون های دیجیتالی حس سرگرم کننده ای بخشید، اما اکنون، در سال 2021، اترنیتی چین در حال تبدیل توکن های غیرقابل تعویض به دارایی های بسیار کلکسیونی است و در حال پیشروی در ایالت خود است. مدل NFT پیشرفته، NFT احراز هویت شده. قبل از پرداختن به ابزار و ویژگی‌های کلیدی NFT‌های احراز هویت شده اترنیتی، مفید است که به طور مختصر در مورد عناصر اساسی که به NFT‌ها ارزش ذاتی آن‌ها را می‌دهند و توضیح اینکه یک توکن غیرقابل تعویض در واقع چیست، صحبت کنیم.

ارزش NFT ها

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) دارایی‌های رمزنگاری شده منحصربه‌فرد هستند که در زنجیره نشان داده می‌شوند. برخلاف توکن‌های «تعویض‌پذیر» که به یک اندازه با یکدیگر قابل تعویض هستند، برای مثال 1 بیت‌کوین با بیت‌کوین دیگری قابل مبادله است و یک اتریوم با اتریوم دیگر یکسان است، یک توکن غیرقابل تعویض اساساً تنها نسخه موجود خود دارایی است و بنابراین نمی‌تواند. با یکی دیگر از همان معاوضه شود.

NFT های زیادی وجود دارند، با این حال رایج ترین نمونه یک توکن غیرقابل تعویض، یک اثر هنری، یک کلکسیون یا یک کارت تجاری است. در این مثال، یک کاربر می‌تواند دو NFT را نگه دارد که نشان‌دهنده یک اثر هنری است، اما به دلیل منحصربه‌فرد بودن رمزنگاری هر NFT، قطعات هنری بصری یکسان در واقع یک چیز نیستند و بنابراین با یکدیگر قابل تعویض نیستند.

همان قطعه هنری، NFT متفاوت. تصویر از طریق Medium

این غیرقابل تعویض و غیرقابل تعویض ذاتی آنهاست که به NFTها ارزش ذاتی می دهد، با این حال، مسئله اینجاست که تقریباً هر کسی که کیف پول متامسک دارد می تواند اتریوم را روی پلتفرمی مانند Rarible مستقر کند و NFT خود را برش دهد. یک NFT تازه ساخته شده واقعاً از نظر رمزنگاری منحصربه‌فرد خواهد بود، اما هیچ راهی برای اثبات یا تضمین صحت آن وجود ندارد، و این دقیقاً جایی است که a-NFT‌های اترنیتی چین وارد عمل می‌شوند.

NFT های تایید شده چیست؟

NFT ها یک کلاس دارایی بسیار پویا هستند و موارد استفاده بالقوه ای که ارائه می دهند کاملاً خارج از نمودار است. اترنیتی چین با معرفی طرح NFT تایید شده داخلی خود، معروف به a-NFT، و با سپردن یک ابزار خاص به آنها، از تطبیق پذیری توکن های غیر قابل تعویض بهره می برد. با تعداد زیادی از آثار هنری در گردش، تأیید مؤثر درستی یک NFT بسیار دشوار می شود و Ethernity در تلاش است تا این مشکل را با استاندارد a-NFT خود حل کند.

اترنیتی چین مدل a-NFT را برای کمک به تعیین دقیق ارزش آثار هنری دیجیتال و کلکسیون ها و همچنین ارائه یک لایه اضافی از احراز هویت دارایی در برابر انواع تقلبی و آثار هنری جعلی موجود در بلاک چین توسعه داد.

علاوه بر این، فرآیند احراز هویت NFT اترنیتی با شفافیت تراکنش‌های بلاک چین و منحصربه‌فرد بودن رمزنگاری هر یک از a-NFT‌های آن افزایش می‌یابد.

برخی از پیشنهادات منحصر به فرد در بازار اترنیتی. تصویر از طریق Ethernity.io

تمام a-NFT ها در اترنیتی چین توسط سازندگان مربوطه خود تأیید شده و توسط چهره های محبوب تأیید شده اند، فرآیندی که اعتماد کاربران را نسبت به خود مجموعه افزایش می دهد و به خریداران امکان می دهد منشاء دقیق NFT، تاریخ تولید آن و مهمتر از همه، سلبریتی که از آن حمایت می کند. اترنیتی چین با درگیر کردن همزمان سازندگان و تأثیرگذاران، به دنبال ارتقای ارزش کلکسیونی آثار هنری خود و همچنین کمک به روایت و تاریخچه NFT های خود است.

Ethernity’s a-NFT Drops

اترنیتی چین با گوینده افسانه ای UFC بروس بافر که شمارش معکوس را معرفی می کند و NFT تأیید شده خود را در اترنیتی اعلام می کند، به شکلی دیدنی راه اندازی شد. در زمان نگارش مقاله، اترنیتی چین چندین پیشنهاد NFT تایید شده را راه اندازی کرده است.

برای شروع، در 7 مارس Ethernity Chain مجموعه رسمی Ethernity Chain x Boss Logic Collection را به عنوان اولین “Community Drop” راه اندازی کرد.

Boss Logic یک گرافیست دیجیتالی متولد استرالیا و یکی از معتبرترین سازندگان NFT در این فضا است.

تصویر مجموعه Ethernity Chain x Boss Logic از طریق Ethernity Chain Media

هدف این «قطعات اجتماعی» این است که به مجموعه‌داران مشتاق دسترسی زودهنگام به مجموعه‌ای از NFT‌های کمیاب داده شود و همچنین به هنرمندان بستری بدهد تا هنر خود را برای مخاطبان درگیر از طرفداران NFT نشان دهند.

Boss Logic ‘Community Drop’ حاوی 2501 NFT بود که باید به تصویر کشیده شود و به جامعه اترنیتی چین فروخته شود. این مجموعه در حساب رسمی OpenSea با نام “زنجیره ابدیت” ساخته و فروخته شد و منجر به فروش موفقیت آمیز 1644 NFT شد که تقریباً 884 هزار دلار درآمد داشت.

به زودی پس از مجموعه Ethernity Chain x Boss Logic، چندین Community Drop با انواع پیشنهادات a-NFT که توسط هنرمندان مشهور به افتخار اسطوره فوتبال پله، قهرمان اسکیت بورد، تونی هاوک، بوکسور جاودانه محمد علی و مرلین مونرو، بازیگر مد کلاسیک طراحی شده بود، دنبال کردند. چندتا را نام بردن.

پیشنهاد محمدعلی a-NFT

در 1 می، محمدعلی Enterprises و اترنیتی چین «مجموعه محمدعلی» را با مشارکت Raf Grassetti، مجسمه‌ساز برجسته دیجیتال در دنیای NFT معرفی کردند. تا به امروز، این احتمالاً قابل‌توجه‌ترین قطره a-NFT زنجیره Ethernity است.

Muhammad Ali a-NFT قابل توجه ترین قطره a-NFT در Ethernity بود. تصویر از طریق توییتر اترنیتی چین

پیشنهاد a-NFT به افتخار “بزرگترین تمام دوران” و به مناسبت بزرگداشت پنجاهمین سالگرد “مبارزه قرن” بین محمد علی و جو فریزر انجام شد. «مجموعه محمدعلی» چهار قطعه محدود داشت: شناور، نیش، بز و بال. علاوه بر این، یکی از a-NFT ها همراه با یک جفت دستکش بوکس فیزیکی با امضای خود بوکسور افسانه ای همراه بود.

محمد علی در زندگی شخصی و حرفه ای من مانند بسیاری از ما الهام بخش بود. این یک افتخار و افتخار است که از هنر خود و کار با فناوری های جدید برای جشن گرفتن زندگی او و ایجاد این مجموعه برای کمک به یادآوری “بزرگترین تمام دوران” استفاده کنم.Raf Grossetti.

چرا a-NFT ها اینجا هستند تا بمانند؟

بحثی برای کاربرد NFT های تایید شده نه تنها در کلکسیون ها و دنیای هنر دیجیتال، بلکه در صنایع مختلفی مانند بازی، ورزش، موسیقی، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و حتی املاک وجود دارد.

به گفته نیک رز، بنیانگذار و مدیر عامل اترنیتی چین ، NFTها قبلاً در مورد مکالمات کلکسیونی در صندلی راننده نشسته اند و به طور مداوم ثابت می کنند که سنگ بنای اساسی اقتصاد مجازی در حال ظهور هستند. همانطور که گفته شد، نیک رز استدلال می کند که صنایع بازی و واقعیت افزوده (AR) در حال حاضر امیدوارکننده ترین محیط را برای NFT و به طور خاص تر، ابزار a-NFT نشان می دهد، زیرا آنها احتمالاً جزو اولین کسانی هستند که به طور کامل آنها را در اکوسیستم خود به کار می گیرند.

از طریق سیستم دفتر کل توزیع شده فناوری بلاک چین، آیتم‌های مجازی و دارایی‌های درون بازی را می‌توان در شبکه توکن کرد و به‌عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض منحصربه‌فرد و احراز هویت شده وجود داشت. متعاقباً، با توجه به افزایش تقاضا برای غیرقابل تعویض در حوزه‌های مجازی، NFTها شانس زیادی برای تصاحب سهمی از صنعت بازی به ارزش 150 میلیارد دلار دارند و بازاری کاملاً جدید برای ارزش کلکسیونی ایجاد می‌کنند.

فناوری پشت NFTها در واقع مالکیت چیزهایی را که بسیار فراتر از موارد کلکسیونی هستند تأیید می کند. به لباس های گران قیمت یا حتی مالکیت خانه فکر کنید. همچنین، در صنعت بازی فرصت زیادی برای سرمایه گذاری از روند NFT وجود دارد. این ارتباط عالی بین آیتم های درون بازی و ارزش واقعی است. ما گوشه کوچک خود از فضای NFT را با هنرمندان، نمادها و خیریه دوست داریم، اما قطعا از اکوسیستم بزرگتری که بخشی از آن هستیم قدردانی می کنیم – نیک رز در Hackernoon

Polkastarter IDO

در 8 مارس 2021، اترنیتی چین از یک پیشنهاد اولیه Dex Polkastarter (IDO) بسیار موفق برخوردار شد. توکن بومی آن ERN از قیمت IDO 0.275 دلاری به قیمت بی‌سابقه 73.86 دلار رسید و سرمایه‌گذاران مرحله اولیه را بیش از 27000 درصد سود بازگرداند.

اترنیتی چین در 8 مارس 2021 در Polkastarter راه اندازی شد.

اترنیتی یک دور سرمایه گذاری استراتژیک موفق را به پایان رساند و از حمایت بلندمدت شرکت های VC سنگین وزن در دنیای بلاک چین مانند Morningstar Ventures، Spark Digital Capital، Back Edge Capital، Genesis Block Ventures و Woodstock مطمئن شد.

در طول دورهای اولیه و استراتژیک اترنیتی چین 275 هزار دلار جمع آوری کرد که در مقایسه با سایر پیش از راه اندازی در آن زمان، مبلغ بسیار کمی بود.

Polkastarter نام خود را در لانچ پد و فضای جمع‌آوری سرمایه ارزهای دیجیتال به‌دست آورده است و به جمع‌آوری سرمایه برای پروژه‌های معتبر DeFi و NFT مانند Maha DAO، Bridge Mutual، Exeedme، SuperFarm و Refinable کمک کرده است.

توکن ERN

توکن ERN با مجموع عرضه 30 میلیونی، دارایی اصلی اترنیتی چین است. ERN یک توکن ERC-20 است که نقشی حیاتی در اکوسیستم اترنیتی ایفا می‌کند و دارای انواع ابزارهای DeFi است، و اترنیتی چین را به یک پروژه متقاطع DeFi-NFT تبدیل می‌کند.

ERN به خوبی از بالاترین رکورد خود خارج شده است. تصویر از طریق Coinmarketcap.com

این توکن نقدینگی را برای استخرهای ERN فراهم می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا NFT‌های تأیید شده منحصربه‌فردی را که می‌توانند درست مانند سایر ارزهای دیجیتال معامله شوند، پرورش دهند. شرکت‌کنندگان می‌توانند از ERN برای خرید a-NFT و شرکت در برنامه‌های سهام استفاده کنند. علاوه بر این، ERN برای حقوق حاکمیتی استفاده می شود و به دارندگان توکن اجازه می دهد تا در مورد تغییرات کلیدی در پلتفرم اترنیتی رای دهند.

اکوسیستم کاهش‌دهنده اترنیتی چین

توکن ERN به عنوان یک دارایی ضد تورم عمل می کند. هنگامی که کاربران a-NFTs را با ERN خریداری می کنند، اترنیتی چین توکن های ERN را به عنوان پرداخت برای NFT ها جمع آوری می کند و 75 درصد از توکن های جمع آوری شده را در قرارداد هوشمند Ethernity Chain Reserve به مدت دو سال قفل می کند. سپس توکن‌ها به صورت دوره‌ای باز می‌شوند و برای سوخت‌رسانی به استخر سهام و پاداش برای ارائه‌دهندگان نقدینگی استفاده می‌شوند.

این چرخه یک محیط توکن کاهش تورم ایجاد می کند که در آن عرضه در گردش توکن ERN به طور مستقیم با تعداد NFT های فروخته شده در پلت فرم مرتبط است.

توکن ERN اترنیتی چین یک دارایی نزولی است. تصویر از طریق Ethernity Chain Media

در نهایت، اقتصاد توکن ERN مظهر اخلاق جامعه محور اترنیتی است و به پروژه کمک می کند تا فلسفه غیرمتمرکز خود را حفظ کند.

ERN استیک و پاداش

اترنیتی چین یک برنامه سرمایه گذاری برای ارائه دهندگان نقدینگی (LPs) اجرا می کند، با این حال، جوایزی به شرکت کنندگانی تعلق می گیرد که انتخاب می کنند با جفت ERN/ETH در Uniswap تعامل داشته باشند. دوره قفل کردن استخر به مدت 30 روز ادامه دارد و پس از آن استخر دوباره راه اندازی می شود. به طور متوسط، ارائه دهندگان نقدینگی می توانند انتظار داشته باشند که بازده درصدی سالانه بین 100 تا 300 درصد در نوسان باشد. برای شرکت در برنامه ERN staking، کاربران باید:

  • توکن ها را در جفت V2 ERN/ETH Uniswap سپرده گذاری کنید و توکن های LP صادر شده توسط DEX را معادل سهم کاربر در استخر دریافت کنید.
  • به گزینه staking در اترنیتی دسترسی پیدا کنید و آدرس کیف پولی را که توکن های LP اختصاص داده شده را در خود جای داده است وصل کنید.
  • توکن‌ها را در قرارداد شرط بندی که به عنوان برنامه پاداش نقدینگی شناخته می‌شود، تأیید و قفل کنید.

سنگ های اترنیتی چین

سنگ‌ها دارایی‌های پلتفرم قابل کشاورزی هستند که به کاربران اجازه می‌دهند NFT‌ها را از مجموعه اترنیتی چین بازخرید کنند و تعریفی از ابزار متقاطع DeFi-NFT ERN هستند. برای دسترسی به Stones، کاربران باید برای یک حساب کاربری در EthernityChain.io ثبت نام کنند. این حساب به کاربران این امکان را می دهد که نه تنها سنگ ها را پرورش دهند، بلکه به ویژگی های جدیدی مانند خرید، مناقصه و رای دادن در بازار اترنیتی دسترسی پیدا کنند.

سنگ ها دارایی های فقط مزرعه ای در زنجیره ابدیت هستند. کاربران می توانند ERN را برای به دست آوردن سنگ ها به اشتراک بگذارند.

سنگ ها دارایی فقط مزرعه هستند، به این معنی که می توان آنها را منحصراً با استفاده از توکن های ERN به دست آورد. برای مزرعه سنگ ها، کاربران باید کیف پول متامسک خود را با پلتفرم اترنیتی چین متصل کنند، روی بخش “Farm Stones” کلیک کرده و تراکنش را تایید کنند. ذکر این نکته ضروری است که 1 توکن ERN برابر با 1000 سنگ است و فقط از کیف پول متامسک می توان برای پرورش سنگ استفاده کرد. علاوه بر این، سنگ ها ارزش پولی ندارند، غیر قابل انتقال هستند و نمی توان آنها را با ETH یا ERN مبادله کرد.

پس از تأیید تراکنش، توکن‌های ERN انتخاب شده برای کشاورزی Stones در قرارداد کشاورزی در اترنیتی چین قفل می‌شوند.

بسته های اترنیتی

بسته ها محصول اضافی مبتنی بر NFT و جامعه محور اترنیتی چین هستند که از یک مدل قرعه کشی استفاده می کنند. مشابه بسته‌های NBA TopShot در بلاک‌چین Flow ، بسته‌های اترنیتی مجموعه‌ای از مجموعه‌های نظارت شده NFT هستند که هنرمندان مختلف و NFT با ارزش‌های متفاوت در آن بازی می‌کنند.

قیمت بسته‌های اترنیتی معمولاً بین ۵۰ دلار، حداقل قیمت، و ۵۰۰ دلار، حداکثر قیمت، بسته به نادر بودن NFT‌های موجود در داخل متغیر است.

بسته‌های اترنیتی مجموعه‌های NFT قابل خریدی هستند که NFT‌های کمیاب در داخل آن پنهان شده‌اند.

بسته ها در پلتفرم اترنیتی چین در زمان های مختلف در دسترس هستند و تنها راه تعامل با این محصول استفاده از دارایی بومی ERN است.

سخن پایانی

اترنیتی چین یک پلت فرم NFT تایید شده است که به دنبال ایجاد انقلابی در صنعت کلکسیونی است و به کاربران اجازه می دهد آثار هنری منحصر به فرد و تایید شده NFT را در بلاک چین داشته باشند. این پروژه از قدرت شخصیت‌های تاثیرگذار در محیط‌های ورزشی، سرگرمی، موسیقی و بلاک‌چین استفاده می‌کند تا یک لایه احراز هویت به دنیای توکن‌های غیرقابل تعویض ارائه کند و به هنرمندان اجازه دهد استعداد خود را به نمایش بگذارند.

علاوه بر این، اترنیتی چین به خیر اجتماعی و اهداف خیریه اختصاص دارد و درصدی از درآمد این پلتفرم را به مجموعه گسترده ای از خیریه ها اهدا می کند. پروژه عمدتاً مبتنی بر NFT، ویژگی‌های DeFi مانند پاداش‌ها و گزینه‌های کشاورزی را پیاده‌سازی می‌کند، و بنابراین می‌توان آن را یک پلت‌فرم متقاطع DeFi-NFT در نظر گرفت.

اترنیتی هنوز یک پروژه بسیار جوان است و به تازگی وارد صنعت بسیار رقابتی NFT شده است. توکن ERN اترنیتی از زمان عرضه اولیه دکس شاهد افزایش قیمت باورنکردنی بود و توکن بومی آن 272 برابر از قیمت اولیه 0.275 دلاری خود به دست آورد. با توجه به این معیارها، به نظر می رسد تقاضای فزاینده ای برای پلتفرم Ethernity Chain و ارزش پیشنهادی NFT های تایید شده آن وجود دارد.

در حالی که هنوز برای اترنیتی و در کل برای NFT ها بسیار ابتدایی است، توکن های غیرقابل تعویض به وضوح دنیای هنر دیجیتال و کلکسیون ها را مختل می کنند و قرار است مفهوم ارزش را در بازی، املاک و مستغلات به طور کامل بازطراحی کنند. موسیقی و صنایع مالی غیرمتمرکز

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا