اخبار

ایالات متحده قوانین گزارش مالیات کریپتو را به تأخیر می اندازد، زیرا هنوز نمی تواند تعریف کند که «کارگزار» چیست

کنگره در نوامبر 2021 قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن قوانین جدید کریپتو باید صادر شود.

طبق تصمیم وزارت خزانه داری ایالات متحده، مجموعه ای کلیدی از قوانین گزارش مالیات ارزهای دیجیتال تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است. طبق قانون سرمایه گذاری و مشاغل زیرساخت که در نوامبر 2021 تصویب شد، قرار بود این قوانین در سال ثبت مالیات 2023 مؤثر باشد.

قانون جدید مستلزم آن است که خدمات درآمد داخلی (IRS) تعریف استانداردی از «کارگزار ارز دیجیتال» ایجاد کند، و هر کسب‌وکاری که تحت این تعریف قرار می‌گیرد ملزم به صدور فرم 1099-B برای هر مشتری است که سود و زیان‌هایش را با جزئیات شرح می‌دهد. از معاملات همچنین این شرکت‌ها را ملزم می‌کند که همین اطلاعات را در اختیار IRS قرار دهند تا از درآمدهای مشتریان از تجارت آگاه شود.

با این حال، بیش از 12 ماه از قانونی شدن لایحه زیرساخت می گذرد، اما IRS هنوز تعریفی از چیستی «کارگزار رمزارز» منتشر نکرده و یا فرم های استانداردی را برای این شرکت ها ایجاد نکرده است تا از آنها در تهیه گزارش ها استفاده کنند.

در بیانیه ای در 23 دسامبر، وزارت خزانه داری می گوید که قصد دارد به زودی چنین قوانینی را وضع کند، همانطور که توضیح می دهد :

“وزارت خزانه داری (وزارت خزانه داری) و IRS در نظر دارند با انتشار مقرراتی که به طور خاص به اعمال بخش های 6045 و 6045A برای دارایی های دیجیتال و ارائه فرم ها و دستورالعمل هایی برای گزارش کارگزاری می پردازد، بخش 80603 قانون زیرساخت را اجرا کنند. با در نظر گرفتن تمام نظرات عمومی دریافت شده و تمام شهادت در جلسه عمومی، مقررات نهایی منتشر خواهد شد.

در همین حال، این بخش می‌گوید که کارگزاران ملزم به رعایت مقررات جدید مالیات رمزنگاری نخواهند بود و اظهار داشت:

«کارگزاران ملزم به گزارش یا ارائه اطلاعات اضافی در رابطه با واگذاری دارایی های دیجیتال طبق بخش 6045 یا صدور بیانیه های اضافی تحت بخش 6045A یا ارائه هرگونه اظهارنامه با IRS در مورد انتقال دارایی های دیجیتال تحت بخش 6045A(d) نخواهند بود. آن مقررات نهایی جدید تحت بخش های 6045 و 6045A صادر می شود.

با این حال، مالیات دهندگان (مشتریان) همچنان ملزم به رعایت مقررات مالیاتی رمزنگاری خواهند بود.

مقررات مالیاتی کریپتو از زمانی که برای اولین بار پیشنهاد شد در صنعت بلاک چین بحث برانگیز بوده است. منتقدان استدلال کرده‌اند که تعریف گسترده «کارگزار» طبق قانون می‌تواند برای حمله به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین مورد استفاده قرار گیرد ، زیرا احتمالاً نمی‌توانند از مفاد گزارش پیروی کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا