پیش بینی قیمت

آینده سوشی سواپ | پیش بینی قیمت سوشی سواپ تا سال 2025

در این مقاله به آینده سوشی سواپ و پیش بینی قیمت سوشی سواپ در سال 2021 تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی می‌پردازیم. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام بررسی و پیش بینی قیمت SUSHI در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد.

سوشی سواپ (SUSHI) یکی از دارایی های دیجیتالی است که بازار ارزهای دیجیتال را با شکستن قیمت ATH 23.38 دلار تحت تاثیر قرار داد. به طور خاص ، این رمزنگاری از روزهای آغازین سال به صورت تهاجمی حرکت می کند. در واقع ، SUSHI با موفقیت نرخ رشد فوق العاده ای را +100٪ در 12 ماه گذشته به ثمر رساند. بله ، شما درست شنیده اید ، نرخ افزایش عظیم +100٪ ، نه صدها بلکه هزاران. با این کار ، ما واقعاً می توانیم بگوییم که SUSHI طی سالها کار خود را در توسعه پلتفرم خود به خوبی انجام داده است.

آیا SUSHI می تواند در سال 2021 به 30 دلار برسد؟ به زودی خواهیم فهمید. اما قبل از اینکه به پیش بینی قیمت SUSHI و آینده سوشی سواپ بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم “سوشی سواپ (SUSHI) چیست؟” در این مقاله پیش بینی قیمت سوشی سواپ به سوالات پاسخ خواهیم داد.

سوشی سواپ (SUSHI) چیست؟

اجازه بدهید قبل از این که آینده سوشی سواپ و پیش بینی قیمت سوشی سواپ را شروع کنیم بدانیم که سوشی سواپ چیست؟ سوشی سواپ (SUSHI) یک بازار ساز خودکار (AMM) است. این یک ابزار فزاینده شناخته شده در بین کاربران ارزهای رمزنگاری شده است. به علاوه ، AMM ها مبادلات غیر متمرکز هستند که از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازار برای هر جفت توکن استفاده می کنند.

سوشی سواپ در سپتامبر سال 2020 به عنوان یک چنگال از راه اندازی یونی سواپ از AMM که مترادف با جنبش دیفای و سنبله تجارت مرتبط با آن در سوشی رمز مادری دیفای tokens.SUSHI تبدیل شده است، ATH جدید خود را از 23.38 $ در مارس 13، 2021 به بالاتر رسانه است و سپس سکه با چالش های زیادی روبرو شده است.

اکنون که ایده ای در مورد سوشی داریم ، آیا فکر می کنید ارز دیجیتال SUSHI در سال 2021 سوددهی خواهد داشت ؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این پیش بینی قیمت سوشی سواپ و آینده سوشی سواپ مشاهده کنیم.

موقعیت بازار سوشی سواپ (SUSHI)

همانطور که از زمان نوشتن این تجزیه و تحلیل قیمت سوشی 10.33 $ با حجم معاملات 24 ساعته از 250,685,000.00$، با توجه به CoinGecko . قیمت SUSHI در 24 ساعت گذشته 0.73 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این ، سوشی دارای منبع گردش فعلی 127،244،443.00 SUSHI است. در حال حاضر ، صرافی های برتر رمزنگاری شده برای سوشی سواپ SUSHI Binance ، FTX ، OKEx ، Huobi Global و CoinTiger هستند. اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این پیش بینی قیمت سوشی سواپ و آینده سوشی سواپ برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت سوشی سواپ در سال 2021

در حال حاضر ، SUSHI رتبه 74 را در CoinGecko در اختیار دارد. اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین SUSHI به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش بینی قیمت سوشی سواپ و آینده سوشی سواپ برویم.

نمودار نمایش SUSHI/USDT با الگوی دسته (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، نمودار یک الگوی جام و دسته را نشان می دهد. این الگو نشان دهنده یک دوره ادغام است که ممکن است منجر به شکست فوری یا شکست شود. شکست از خط روند پایین نشان دهنده شروع یک روند نزولی جدید است ، در حالی که شکست از خط روند بالا شروع یک روند صعودی جدید را نشان می دهد.

همانطور که در بالا نشان داده شد ، در ابتدای این ماه ، SUSHI از روند خرس خود به گاو تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارت در آن دوره است.

شاخص قدرت نسبی SUSHI (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) SUSHI در سطح 52.49 قرار دارد ، این بدان معناست که SUSHI در حالت خرید بیش از حد یا فروخته شده است. در این حالت ، معامله گران و سرمایه گذاران می توانند با اطمینان و بدون نگرانی در مورد هرگونه تغییر عمده قیمت ، تجارت کنند .

بنابراین ، معامله گران باید معاملات رمزنگاری را عاقلانه انجام دهند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار بگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) SUSHI نیز نگاهی بیندازیم.

SMA 30 روزه SMA و EMA 50 روزه

از ابتدای سال 2021 ، قیمت سوشی سواپ شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این امر ، SUSHI در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت و آینده سوشی سواپ در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که سوشی در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. با این حال ، قیمت SUSHI سیگنال صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد ، SUSHI ممکن است همراه با خرس ها حرکت کند ، سطح مقاومت 23.56 دلار خود را بشکند و بالاتر برود.

SUSHI / USDT نمودار قیمت

برعکس ، اگر سرمایه گذاران از ارزهای دیجیتال حمایت نکنند ، ممکن است خرس ها تسخیر شده و SUSHI را از موقعیت صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر ، قیمت SUSHI ممکن است به تقریبا 6.22 دلار کاهش یابد ، که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال ، آینده سوشی سواپ و پیش بینی قیمت سوشی سواپ برای بلند مدت در سال 2021 صعودی است. این توکن احتمال بالاتری برای پیشی گرفتن از بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 23.38 دلار در سال جاری دارد. علاوه بر این ، SUSHI تنها در صورتی می تواند به ATH ضربه بزند که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده سوشی سواپ در سال 2022

آینده سوشی سواپ در صورتی که این روند صعودی ادامه یابد ، سوشی سواپ تا پایان سال 2022 به 40 دلار خواهد رسید. علاوه بر این ، نیمه اول 2022 رشد سریع تا 45 دلار را نشان می دهد. سپس صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده ، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 40 دلار می رسد ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده ای نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده سوشی سواپ در سال 2023

اگر سوشی سطح پشتیبانی حدود 200-MA را داشته باشد که میانگین متحرک بلند مدت است ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساختن ماموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 75 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت و آینده سوشی سواپ در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها و پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت سوشی سواپ و آینده سوشی سواپ و طبق پروژه های جدید این پلتفرم ، سرمایه گذاران SUSHI می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت SUSHI را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 125 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده سوشی سواپ در سال 2025

در چهار سال آینده ، قیمت سوشی سواپ می تواند تا 250 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای SUSHI چندان دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که طبق پیش بینی SUSHI به احتمال زیاد در پنج سال آینده به ATH جدید می رسد.

نتیجه گیری

آینده سوشی سواپ خوش بینانه و آینده درخشانی در پیش دارد. با تحولات مداوم که در داخل اکوسیستم SUSHI و همچنین در بازار کلی رمزنگاری اتفاق می افتد ، ممکن است شاهد پیشرفت سوشی در آینده نزدیک باشیم.

آینده سوشی سواپ و پیش بینی قیمت سوشی سواپ در سال 2021 نزدیک به 23.56 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که سوشی یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی ممکن است به 30 دلار برسد .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید