اخبار

کره جنوبی 104 میلیون دلار از بنیانگذار Terra به دلیل مشکوک بودن به سودهای ناعادلانه ضبط کرد

تصمیم برای مسدود کردن دارایی شین به ارزش بیش از 104 میلیون دلار توسط دادگاه منطقه جنوبی سئول تأیید شد که بر اساس درخواست دادستان بود.

در حالی که صرافی کریپتو FTX توجه سایر اکوسیستم های سقوط کرده را به خود جلب کرد، مقامات کره جنوبی به تلاش های خود برای بستن قربانیان اولین سقوط کریپتو در سال – آزمایشگاه ترافورم- ادامه می دهند. تقریباً شش ماه پس از توقف رسمی بلاک چین Terra (LUNA)، مقامات کره جنوبی تقریباً 104.4 میلیون دلار (140 میلیارد وون) را از بنیانگذار شین هیون سونگ به دلیل سوء ظن به سودهای ناعادلانه مسدود کردند.

تصمیم او برای مسدود کردن دارایی شین به ارزش بیش از 104 میلیون دلار توسط دادگاه منطقه جنوبی سئول تأیید شد که بر اساس درخواست دادستان بود. این ادعا مربوط به مشارکت شین در فروش توکن های از پیش صادر شده Terra به سرمایه گذاران بی احتیاط است.

رسانه خبری محلی YTN گزارش داد که بر اساس سوء ظن به سود بردن از فروش غیرقانونی LUNA، دادگاه منطقه وجوه به سرقت رفته را تا زمان انجام تحقیقات بیشتر مسدود کرد .

کوین تلگراف قبلاً به نقل از وکیل شین گفته بود : «گزارش‌هایی مبنی بر اینکه مدیر عامل، شین هیون سونگ، لونا را در سطح بالایی فروخته و به سود رسیده است یا اینکه او از طریق روش‌های غیرقانونی دیگر به سود رسیده است، صحت ندارد .

پیش بینی حفظ وجوه راهی برای جلوگیری از دفع وجوه مسروقه توسط بازیگران بد و ایجاد خسارت یا زیان مالی بیشتر برای سرمایه گذاران است.

شین در حال حاضر توسط مقامات کره جنوبی به دو اتهام مورد بررسی قرار گرفته است – کسب سودهای ناعادلانه از انتشار توکن های داخلی LUNA و TerraUSD (UST) و افشای اطلاعات تراکنش مشتری Chai – یک برنامه پرداخت کره ای مرتبط با Terra – به آزمایشگاه ترافورم.

در 14 نوامبر، دادستان های کره جنوبی از یکی از بنیانگذاران متهم به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد سقوط شرکت درخواست کردند که در دادگاه حاضر شود.

در هفته اول نوامبر، دادستان دو کوان ، بنیانگذار Terra را به دستکاری قیمت Terra متهم کرد.

“بسیار ناامیدکننده است که می‌بینیم دادستان‌های کره‌ای همچنان به تلاش برای تغییر قانون بازار سرمایه برای مطابقت با دستور کار خود و طرح ادعاهای بی‌اساس ادامه می‌دهند. تصمیمات قضایی قبلی و اظهارات مقامات مالی کره، از جمله FSC، نشان می‌دهد که توکن‌های ارز دیجیتال قرارداد سرمایه‌گذاری نیستند. اوراق بهادار،” سخنگوی آزمایشگاه ترافورم در بیانیه ای کتبی به کوین تلگراف گفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا