اخبار

رای دهندگان ارزهای دیجیتال تک موضوعی در میان دوره ای قبل از روز انتخابات ایالات متحده نظر می دهند

نتیجه انتخابات با نامزدهای سیاسی طرفدار و مخالف رمزنگاری می‌تواند آینده قوانین و مقررات دارایی دیجیتال در ایالات متحده را تعیین کند.

در 8 نوامبر، رای دهندگان ثبت نام شده در سراسر ایالات متحده برای کاندیداهای سیاسی به نمایندگی از آنها در سطح محلی، ایالتی و فدرال رأی خواهند داد – و برای برخی افراد، رمزنگاری موضوع اصلی است.

رای دهندگان در بحبوحه رای گیری زودهنگام در برخی ایالت های ایالات متحده و پیش از روز انتخابات به رسانه های اجتماعی آمدند و اعلام کردند که علیرغم بسیاری از مسائلی که مردم را به پای صندوق های رای کشاند – از جمله تضمین انتخابات آزاد و عادلانه، کنترل اسلحه و سقط جنین – دارایی های دیجیتال در خط مقدم قرار دارند. فرآیند تصمیم گیری آنها دوره ریاست جمهوری جو بایدن تا ژانویه 2025 به پایان نمی رسد، اما کنترل اکثریت آتی مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر با تعدادی از نامزدهای علنا ​​طرفدار رمزارز در حال رقابت است.

کاربر توییتر MetaSailor گفت: “دو فکر در ذهن من در اتاق رای دهندگان فردا.” «1. موضع نامزد در مورد کریپتو چیست؟ 2. موضع نامزد در مورد جرم زدایی از حشیش چیست؟

اگرچه بسیاری از قانون‌گذاران جمهوری‌خواه و کسانی که در پایگاه‌شان هستند از مقررات و سیاست‌های مرتبط با رمزارز حمایت می‌کنند، اما ترویج پذیرش یا چارچوبی برای دارایی‌های دیجیتال به یک طرف راهروی سیاسی محدود نمی‌شود. پرزیدنت بایدن، یک دموکرات، در ماه مارس یک فرمان اجرایی برای ایجاد یک چارچوب نظارتی برای دارایی‌های دیجیتال امضا کرد و اعضای حزب او با قانون‌گذاران جمهوری‌خواه بر روی قانون استیبل‌کوین کار کردند.

Invest07723 کاربر Reddit گفت: «ما به چند دموکرات و چند جمهوری‌خواه در کنگره نیاز داریم که می‌خواهند ایالت‌هایشان دوستدار ارزهای دیجیتال باشد تا یک لایحه دو حزبی خوب را تصویب کنند که از حقوق آمریکایی‌ها برای خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند.»

جف هاوارد، رئیس توسعه کسب و کار آمریکای شمالی در پلتفرم دارایی‌های دیجیتال OSL، به یک رسانه گفت: «این مهم‌ترین انتخاباتی است که کریپتو تا کنون داشته است». این موضوع تعیین می‌کند که رمزارزها برای سال‌های بسیار زیادی چگونه تنظیم می‌شوند.»

به گفته هاوارد، به دلیل تبدیل شدن تعدادی از کمیته‌های اقدام سیاسی به نامزدها و گروه‌های رمزنگاری تبدیل به یک بلوک رای واقعی، به نیرویی تبدیل شده است که می‌توان با آن در انتخابات حساب کرد. با این حال، حزبی که کنترل مجلس یا سنا را به عهده می گیرد می تواند بر قوانین جاری در مورد دارایی های دیجیتال در ایالات متحده تأثیر بگذارد:

دموکرات ها بیشتر نگران حمایت از مصرف کننده و فراگیری مالی هستند، در حالی که جمهوری خواهان بیشتر نگران نوآوری مالی و نوعی اقتصاد بازار آزاد هستند.

یک نظرسنجی که توسط شرکت مدیریت دارایی گری‌اسکیل در ماه اکتبر آغاز شد، نشان داد که تقریباً یک سوم از رای دهندگان ایالات متحده قصد دارند در انتخابات میان دوره ای مواضع نامزدهای سیاسی در مورد رمزارزها را در نظر بگیرند. بر اساس گزارش 4 نوامبر CNN، تقریباً 41 میلیون نفر در 47 ایالت در رای گیری زودهنگام شرکت کردند ، اما اکثریت این برگه ها از رای دهندگان بالای 65 سال بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا