اخبار

شیبا اینو (SHIB) به عنوان پرداخت برای ساعت های لوکس سوئیسی در این فروشگاه آنلاین پذیرفته می شود

موارد استفاده SHIB برای پرداخت همچنان در حال رشد است.

از شیبا اینو می توان برای خرید ساعت های لوکس در فروشگاه اینترنتی محبوب Jomashop استفاده کرد که برندهای نمادین اقلام لوکس و مد را به فروش می رساند. این امر از طریق همکاری Jomashop با پردازنده پرداخت رمزنگاری BitPay امکان پذیر شده است.

در میان برندهای ساعت لوکسی که می‌توان با SHIB و همچنین سایر ارزهای رمزنگاری‌شده تحت پشتیبانی BitPay خریداری کرد، می‌توان به برند ساعت‌های لوکس سوئیسی تیسوت، برند ساعت‌ساز محبوب سیکو و برند آلپینا از یک سازنده ساعت‌سازی مستقر در ژنو، سوئیس، با سابقه تاریخی اشاره کرد. بیش از 135 سال، در میان دیگران.

موارد استفاده SHIB برای پرداخت همچنان در حال رشد است، از نمایندگی های خودرو که SHIB را می پذیرند تا استفاده از SHIB برای خرید اقلام لوکس و مد، همانطور که در بالا ذکر شد. همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، دارندگان SHIB می توانند از دارایی های خود برای خرید مارک های خودروهای لوکس مانند استون مارتین، بنتلی و کونیگزگ از طریق مشارکت BitPay استفاده کنند.

SHIB تنها برای کالاهای لوکس نیست، بلکه یک مورد استفاده در پرداخت حقوق و خدمات فعال شده توسط پلت فرم NOWPayments پیدا کرده است. شیبا اینو همچنین می تواند برای پرداخت اشتراک ماهانه Netflix و Spotify از طریق ویژگی NOWPayments استفاده شود.

شیب برای پرتاب شیباریوم آماده می شود

تصویری از پیام توسعه دهنده اصلی Shib، شیتوشی کوساما که توسط کاربر SHIB “راگنار شیب” به اشتراک گذاشته شده است، که می گوید: “پاپ کورن را آماده نگه دارید”، جامعه SHIB را هیجان زده کرده است.

راه اندازی شیباریوم بتا رویدادی کلیدی است که جامعه پیش بینی می کند. انتظار می‌رود پلتفرم لایه 2 شیباریوم، SHIB را بسوزاند و پایه‌های توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو – SHIB، BONE و LEASH – را تقویت کند و بنابراین، این پرتاب همچنان مورد توجه زیادی قرار می‌گیرد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا