اخبار

این مدیر عامل ادعا می کند که شیبا اینو (SHIB) یک طرح هرمی است

استیون کوپر، مدیر عامل شرکت Bigger Entertainment، شیبا اینو (SHIB) را به یک طرح هرمی متهم کرده است.

به گفته استیون کوپر، مدیر اجرایی Bigger Entertainment، شیبا اینو (SHIB)، یکی از نمادهای میم محبوب، در واقع یک طرح هرمی است.

او در تاپیک خود ادعا کرد که به دلیل عدم وجود توکن های سوخته یا هرگونه دستاورد واقعی توسط تیم شیبا اینو، بدیهی است که پروژه بلاک چین فقط به عنوان یک توکن ارزان برای تشویق مردم به سرمایه گذاری در اسپین آف های مشکوک مانند BONE استفاده می شود. توکن در اکوسیستم شیبا اینو.

علیرغم اینکه قبلاً به شدت با SHIB درگیر بود، سال گذشته کوپر این پروژه را رها کرد. او سوزاندن توکن‌های SHIB را متوقف کرد و در عین حال تک تک اشاره‌ای به ارز دیجیتال میم را از نمایه رسانه‌های اجتماعی خود حذف کرد.

کوپر اکنون ادعا می کند که پس از درگیری با توسعه دهندگان شیبا اینو، دیگر تمایلی به حضور مجدد در شیبا اینو ندارد.

او در توییتر نوشت: «آنچه در پشت صحنه اتفاق می‌افتاد دیوانه‌کننده بود و بسیاری از افرادی را که سعی در کمک به آنها داشتند، از جمله من و شرکتم را نابود کرد.

این مقام اجرایی همچنین ادعا می کند که یک کمپین بدنامی برنامه ریزی شده در پشت صحنه وجود داشته است. او می‌گوید: “این یک نقطه شکست برای ما بود که هر شهرتی را که باقی مانده بود حفظ کنیم. تیم پشت صحنه ما را یک تهدید تلقی کردند و آشکارا به ما گفتند که علیه ما کمپین‌های بدنامی انجام خواهند داد و به ما برچسب “کلاهبردار” در سراسر اینترنت خواهند زد.” ادعا کرد.

نظرات تند اخیر کوپر در بحبوحه بحث و جدل پیرامون جامعه توسعه دهندگان شیبا اینو مطرح می شود. همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی، پس از پاکسازی «نژادها»، اعضای انجمنی که قرار بود در توسعه توکن کمک کنند، با واکنش‌های منفی در جامعه مواجه شد. برخی کوساما را متهم کردند که سطح غیرمتمرکز پروژه را کاهش داده است، در حالی که تروفیاس، سرپرست تیم دفاع SHIB، به ویژه از توسعه‌دهنده اصلی انتقاد می‌کند. با این حال، یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که اکثر اعضای جامعه می خواهند کوساما در راس پروژه باقی بماند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا