اخبار

شیبا اینو به دستاورد بلندمدت جدیدی رسید، انتظارات برای تیزر جدید افزایش یافت

SHIB به عنوان یکی از 10 توکن خریداری شده با فشار خرید از سوی نهنگ ها مواجه است.

طبق آمار WhaleStats ، شیبا اینو همچنان به رکوردشکنی در تعداد دارندگان خود ادامه می دهد و به بیش از 1215000 دارنده می رسد. در زمان انتشار، تعداد دارندگان شیبا اینو به ازای هر داده WhaleStats، چیزی حدود 1215811 نفر بود.

اگرچه افزایش دارندگان ممکن است تاثیر فوری بر قیمت نداشته باشد، اما ممکن است نشان دهنده علاقه به یک دارایی در بلندمدت باشد، پس این یک علامت مثبت باقی می ماند.

طبق گزارش WhaleStats، تعداد 1000 کیف پول برتر اتریوم اکنون دارای 57,493,440,255,738 SHIB به ارزش 637,257,501 دلار هستند. شیبا اینو همچنین با فشار خرید از سوی نهنگ ها مواجه بود و در بین 10 توکن برتر خریداری شده در بین 500 نهنگ بزرگ اتریوم در 24 ساعت گذشته قرار گرفت. در زمان نگارش این مقاله، شیبا اینو با 6.10 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.0000119 دلار معامله شد.

انتظارات از تیزر توییت شیبا اینو افزایش یافت

شیبا اینو در دسته رسمی توییتر خود یک تیزر منتشر کرده است که فقط حاوی تصویر یک کنسول بازی است، بنابراین انتظارات را بالا برده است. این دنباله ای است بر چیزی که در هفته گذشته پست شده بود، که در عوض یک کلیپ کوتاه بود که یک طوفان ابری را به تصویر می کشید.

شیتوشی کوساما ، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو ، نیز این تیزر را در توییتی به اشتراک گذاشت، اما بدون هیچ نظری و فقط یک تصویر GIF از یک «موجود فوق‌العاده آماده راه‌اندازی» را نشان داد.

همانطور که گزارش شده است، ویلیام ولک یک کهنه کار در بازی بازی، که به عنوان مشاور اصلی نسخه بازی شیبا اینو بازی شیبوشی نیز خدمت می کند، “چیزی” را برای SHIB پیش بینی کرد.

در هفته گذشته، شیبا اینو همکاری خود را با استودیوی تجسم در کلاس جهانی The Third Floor (TTF) برای طراحی و ساخت پروژه متاورس خود اعلام کرد. TTF یکی از بزرگترین شرکت های تجسم سازی است که به ایجاد IP های شناخته شده برای بازی های ویدیویی، VR/AR و سرگرمی های مبتنی بر مکان کمک می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا