اخبار

شیبا اینو: تحلیلگر کریپتو به دو ویژگی مهم رالی اخیر اشاره می کند

رالی اخیر شیبا اینو و سکه های میم بسیار مورد مهمی است که باید تماشا کرد.

الکس کروگر ، تحلیلگر و اقتصاددان کریپتو معتقد است که تجمع اخیر سکه های سگ به رهبری شیبا اینو دارای ویژگی های غیرعادی است. به گفته این تحلیلگر، «افزایش سکه های سگی پایان دو دوره صعودی 2021 را رقم زد.» این بار، بازار در فاز نزولی باقی می ماند.

از ابتدای سال 2022، شرایط نامطلوب بازار ارزهای دیجیتال را متزلزل کرده است و خبر از شروع “بازار نزولی” یا “زمستان رمزنگاری” می دهد. به دلیل گسست از هنجار، رالی اخیر شیبا اینو و سایر سکه‌های کانسین چیزی برای تماشا است.

شیبا اینو در 14 آگوست در بازار سود زیادی داشت و 35% از پایین ترین قیمت 0.0000126 دلاری خود کسب کرد. SHIB قبل از عقب نشینی در 15 اوت به بالاترین سطح 0.0000179 دلار رسید. در زمان انتشار، شیبا اینو با 1.05 درصد افزایش به 0.0000157 دلار معامله شد.

به گفته کروگر، “شیبا اینو ممکن است تازه شروع شده باشد و اخبار را هدایت کند.” در 2 آگوست، تیم شیبا اینو از نام بازی SHIB CCG، شیبا اترنیتی، رونمایی کرد. در هفته گذشته، توسعه دهندگان شیبا اینو اعلام کردند که شیبا اترنیتی برای آزمایش اولیه در ویتنام در دسترس است، که انتظارات مثبتی را برانگیخت.

شیبا اترنیتی تبدیل به یک موفقیت فوری می شود

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، بازی شیبا اترنیتی در ویتنام به یک موفقیت تبدیل شده است. ویلیام ولک ، کهنه کار بازی ، که به عنوان مشاور بازی های شیبا اینو نیز فعالیت می کند، در همین راستا گزارش داد: “وای، ما مجبور شدیم ظرفیت سرور گیم پلی بازی را پنجاه برابر افزایش دهیم تا با بازیکنانی که از راه اندازی آزمایشی ویتنام وارد می شوند، مقابله کنیم!”

راه اندازی شیبا سواپ در ژوئیه 2021 باعث ایجاد علاقه در جامعه شیبا اینو شد و نمونه دیگری از این است که چگونه اخبار رویدادهای مثبت می توانند بر قیمت توکن در کوتاه مدت تا میان مدت تأثیر بگذارند. ارزش کل پلتفرم قفل شده در یک روز پس از شروع به بیش از 1 میلیارد دلار رسید و قیمت شیبا اینو فقط 14 درصد افزایش یافت.

این رویداد به عنوان یک کاتالیزور برای رشد قیمت شیبا اینو در ماه‌های بعد عمل کرد و این توکن صدها درصد افزایش یافت و تنها چهار ماه بعد به بالاترین سطح تاریخ 0.000088 دلار رسید.

شیبا اینو از پیاده‌سازی‌های آتی مانند شیباریوم، SHI و SHIBFE (اکوسیستم مالی شیبا اینو) انتقاد می‌کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا