اخبار

رئیس SEC ادعا می کند که ارزهای دیجیتال ریسک “بسیار قابل توجهی” دارند!

رئیس SEC مجدداً تأکید کرده است که بیشتر ارزهای رمزپایه اوراق بهادار ثبت نشده هستند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، در مصاحبه ای با CNBC روز پنجشنبه گفت که ریسک “بسیار قابل توجهی” در حوزه ارزهای دیجیتال وجود دارد.

جنسلر تکرار کرده است که در مورد فناوری ارزهای دیجیتال بی طرف است، اما در مورد حمایت از سرمایه گذاران بی طرف نیست. او تاکید کرده است که ارزهای دیجیتال یک طبقه دارایی بسیار سوداگرانه هستند.

این مقام دولتی همچنین تاکید کرد که بیشتر توکن‌های موجود اوراق بهادار هستند که از زمان راه‌اندازی آن‌ها به دلیل جمع‌آوری پول از سوی گروهی از حامیان-کارآفرینان از مردم است. ماه گذشته، جنسلر مجدداً تأیید کرد که بیت کوین یک کالا است و آن را از سایر ارزهای دیجیتال جدا می کند.

در همان زمان، رئیس SEC در مورد وضعیت نظارتی اتریوم ناامید ماند. این آژانس از سخنرانی ویلیان هینمن که در آن مقام ارشد سابق اتریوم را غیرامنیتی اعلام کرد، فاصله گرفت. منتقدان بر این باورند که چنین ارزیابی آب های نظارتی را گل آلود کرده است.

رئیس SEC همچنین گفت که شرکت های وام دهنده ارزهای دیجیتال ممکن است شرکت های سرمایه گذاری باشند.

او به این واقعیت اشاره کرده است که شرکت‌های وام‌دهنده «بازدهی بسیار بالایی» ارائه می‌کنند، اما این سؤال باقی می‌ماند که چگونه این کار را انجام می‌دهند. “چه چیزی پشت این وعده ها قرار دارد؟” جنسلر پرسید.

رئیس SEC ادعا می کند که آژانس او ​​همچنان بر روی ثبت صحیح چنین شرکت های وام دهنده تحت قوانین اوراق بهادار متمرکز خواهد بود تا از مردم محافظت کند. اوایل این هفته، او خاطرنشان کرد که «عدم انطباق زیادی» در صنعت کریپتو در مصاحبه بلومبرگ وجود دارد.

همانطور که گزارش شده است ، گری جنسلر گفت که SEC می تواند از اختیارات معاف برای تنظیم ارزهای دیجیتال استفاده کند. او همچنین به سرمایه گذاران هشدار داد که وعده های بازدهی گزاف را نخرند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا