اخبار

ایلان ماسک از وب غیرمتمرکز در دوج کوین پشتیبانی می کند

ایلان ماسک از وب غیرمتمرکز در دوج کوین حمایت می کند.

دوج کوین بار دیگر توجه ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا را به خود جلب کرد ، زیرا دومی از «web69» دوج کوین حمایت کرد . یکی از کاربران دوج کوین به نام “Wandrinstar” در توییت اخیر خود اشاره کرده است: “اگر جک و بیت کوین می توانند وب 5 ایجاد کنند، دوج کوین می تواند وب 69 را ایجاد کند.” این توییت توجه جک دورسی، مدیر عامل سابق و بنیانگذار بلاک توییتر را به خود جلب کرد، او الون ماسک را در حین پاسخ به “حرکت شما” تگ کرد.

مدیر عامل تسلا، با بیان نظرات خود در مورد وب غیرمتمرکز در دوج کوین یا مفهوم “web69″، با یک ایموجی آتش پاسخ داد. به نظر می‌رسد که این موضوع با بیلی مارکوس، خالق دوج کوین، که با نام «شیبتوشی ناکاموتو» نیز شناخته می‌شود، خوشایند است و زمانی که توییت کرد «من فقط می‌خواهم در وب۶۹ پاتوق بگذارم» درباره «web69» شوخی کرد.

رئیس WSB در پاسخ به شوخی گفت: “شما هنوز در web69 هستید؟ دهقان. من در web420 هستم.” مارکوس پاسخ داد: “web420 و web69 برادران هستند، همه وب های دیگر منفجر می شوند.”

جک دورسی، مدیر عامل سابق توییتر و ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، همیشه در مورد دوست نداشتن آنها از وب 3.0 در یک قایق بوده اند. ایلان ماسک، در واقع، هیچ فرصتی را برای ضربه زدن به فناوری web3 از دست نمی دهد.

جک دورسی web5 را پیشنهاد کرد که احتمالاً مهم‌ترین مشارکت است

جک دورسی ، مدیر عامل سابق توییتر ، جایگزینی برای web3 ارائه می‌کند – که به عقیده او ثابت شده است که قبلاً به اندازه وب 2 سنگین است. Web5، که تصور می شود ادغام وب2 و وب3 باشد، تأیید خالق Block را دارد. از سوی دیگر، لایه پولی Web5 بر روی بیت کوین ساخته خواهد شد.

مشابه تلاش‌های قبلی برای ایجاد یک پوشش غیرمتمرکز در بالای وب، web5 تلاش می‌کند تا به کاربران یک “هویت غیرمتمرکز” بدهد، که به آنها امکان می‌دهد بدون نیاز به ورود صریح از یک برنامه به برنامه دیگر بروند. داده‌های کاربر توسط کاربران کنترل می‌شود. و بدون توافق آنها آشکار نخواهد شد، به جای اینکه با محصولات و خدمات شخص ثالث ذخیره شود.

جک دورسی، خالق بلاک، که در مورد توسعه در توییتر صحبت می کرد، اظهار داشت: “این احتمالا مهم ترین کمک ما به اینترنت خواهد بود. به تیم افتخار می کنیم. web5، (RIP web3 VCs).”

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا