پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال ترا (Terra) + پیش بینی قیمت لونا (LUNA)

این مقاله آینده ارز دیجیتال ترا (Terra) / پیش بینی قیمت لونا (LUNA) تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت Terra در نظر گرفته‌ایم.

ارز دیجیتال Terra (LUNA) یکی از فعال ترین ارزهای رمزنگاری شده است که امسال دنیای ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داد. به طور خاص، این کریپتو توانست در تاریخ 04 نوامبر 2021 به قیمت بالای 49.86 دلار دست یابد. این عملکرد شگفت انگیز ترا شبکه را قادر می سازد تا سرمایه گذاران رمزنگاری را در سراسر جهان جذب کند.

در میان ارزهای دیجیتالی که امسال در حال افزایش هستند، LUNA شاید یکی از شگفت انگیزترین ارزها برای برخی باشد. این ارز مستقیماً به بیت کوین مربوط نمی شود، و همچنین پرفروش ترین ارز دیجیتال امروزی نیست. اما برای کسانی که آگاه هستند، LUNA از سال 2019 وجود داشته است.

در این تحلیل قیمت ترا و پیش بینی قیمت، نگاهی به عملکرد آن می اندازیم. اما قبل از آن، اجازه دهید درباره این که Terra (LUNA) چیست و موقعیت فعلی آن در بازار ارزهای دیجیتال چیست را بیشتر بیاموزیم.

ارز دیجیتال ترا (LUNA) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

Terra یک پروتکل بلاک چین است که از استیبل کوین های ثابت فیات برای ارائه سیستم های پرداخت جهانی با ثبات قیمت استفاده می کند. طبق کاغذ سفید، Terra به ثبات قیمت و پذیرش عظیم پول فیات با مقاومت در برابر سانسور بیت کوین (BTC) می پیوندد و تسویه حساب های سریع و مقرون به صرفه را فراهم می کند.

علاوه بر این، توسعه Terra در ژانویه 2018 آغاز شد و شبکه اصلی آن به طور رسمی در آوریل 2019 آغاز شد. از سپتامبر 2020، استیبل کوین‌های متصل به دلار آمریکا، وون کره جنوبی، توگریک مغولی و سبد حقوق برداشت ویژه صندوق بین‌المللی پول ارائه می‌کند. ارزها و قصد دارد گزینه های بیشتری را ارائه دهد.

علاوه بر این، توکن بومی ترا یعنی LUNA برای تثبیت قیمت استیبل کوین‌های پروتکل استفاده می‌شود. علاوه بر این، دارندگان LUNA همچنین می‌توانند پیشنهادهای حاکمیتی را ارائه و رای دهند.

وضعیت فعلی بازار ترا (LUNA)

Terra همچنان یکی از تهاجمی ترین ارزهای رمزپایه امروزی است. با توجه به CoinMarketCap ، قیمت ترا 50.99 دلار است. شایان ذکر است، ترا توانسته در 24 ساعت گذشته نرخ افزایشی تقریباً 4.69 درصدی را ثبت کند.

از نظر وضعیت بازار، ارزش بازار Terra تقریباً 46,643,257,561 دلار با حجم معاملات 24 ساعته بیش از 1,440,969,646 دلار است. در نتیجه، کریپتو به عنوان یکی از 15 ارز دیجیتال برتر در CoinMarketCap قرار می گیرد.

در حال حاضر، برترین پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو برای ترا ، Binance ، OKEx و Huobi Global هستند . با تمام این دستاوردها، می‌توان گفت که ترا در طول سال‌ها راه طولانی در توسعه فناوری خود پیموده است.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی لونا و آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت ترا (LUNA) 2021

تا کنون، Terra به خوبی از موقعیت بازار خود در برابر نوسانات وحشی بازار نزولی دفاع کرده است. آیا برای متقاعد کردن سرمایه‌گذاران جهانی که Terra می‌تواند در سال جاری کریپتو رشد کرده و سودآور باشد، کافی است؟

آیا علاقه مند به دانستن این موضوع هستید؟ منتظر چه چیزی هستید؟ به ما بپیوندید و با هم، نمودارها را در این تحلیل قیمت در بیگ اینکام را مشاهده کنیم.

نمودار Terra/USDT الگوی روند صعودی کانال (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، می توانیم الگوی روند کانال صعودی را مشاهده کنیم. کانال صعودی عمل قیمت است که در جهت صعودی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. علاوه بر این، نمودار بالاترین و پایین ترین سطح را از این الگوی قیمت نشان می دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، ترا از روند خرسی خود به روند گاوی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره رخ داد.

آیا این موضوع بر آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) تاثیر دارد؟

terra / USDT RSI (منبع: TradingView )

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در 62.33 است، که به این معنی است که Terra در وضعیت تقریباً بیش از حد خرید قرار دارد. در نتیجه، این ممکن است منجر به برگشت قیمت در هر زمان معین شود.

اجازه دهید میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) Terra را را قبل از این که به آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) بپردازیم نگاهی بیندازیم..

Terra SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

Terra یکی از ارزهای دیجیتال بالقوه امسال است. از ابتدای سال 2021، قیمت Terra شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات و اصلاحات همراه است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) در سال 2021

در حال حاضر Terra جایگاه دوازدهم را در کوین مارکت کپ دارد. آیا عملکرد بازار برای ترا برای حفظ موقعیت صعودی خود در سال 2021 کافی است؟ آیا از دانستن نتایج هیجان زده هستید؟ خب منتظر چی هستیم؟ بیایید در این پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) در سال 2021 به انتهای آن برسیم.

Terra / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

در سناریوی کوتاه مدت تا میان‌مدت برای پیش‌بینی قیمت ترا ما در سال 2021، ترا باید از سطح اصلاحی 80.36 دلار عبور کند. برای انجام این کار، باید پشتیبانی بیشتری در سطح Fib با 35.47 دلار ایجاد کند. در غیر این صورت، خرس ها ممکن است دست برتر را به دست آورند و ترا را به قلمرو خود بکشانند.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت Terra و آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) ما در سال 2021 صعودی است. حتی بیشتر، احتمال بالایی برای رسیدن به بالاترین رکورد جدید در سال جاری دارد. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که از تعدادی مقاومت های روانی عبور کند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) در سال 2022

آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) اگر این روند صعودی ادامه پیدا کند، Terra تا پایان سال 2022 به 100 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریعی را تا 122 دلار نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 100 دلار می رسد، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) در سال 2023

قیمت Terra می تواند حتی در ارتفاعات زیادی حرکت کند، اما به 150 دلار می رسد. علاوه بر این، این تنها در صورتی امکان پذیر است که بازار روند صعودی خود را حفظ کند. علاوه بر این، تنها در صورتی که ارز دیجیتال Terra از سطح مقاومت روانی عبور کند.

پیش بینی قیمت Terra (Luna) در سال 2024

طبق آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت Terra و پیش بینی های پروژه جدید پلت فرم. علاوه بر این، این ممکن است قیمت Terra را در بازار کریپتو افزایش دهد و بهترین سرمایه گذاری خواهد بود زیرا قیمت می تواند به حدود 200 دلار برسد تا آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) درخشان تر از سال های قبل شود.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) در سال 2025

آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) در چهار سال آینده می تواند تا 250 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای Terra چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که Terra طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) به کجا خواهد رسید؟

Terra آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم Terra و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن Terra به ارتفاعات جدیدی باشیم.

حتی بیشتر از آن، پیش‌بینی صعودی قیمت ترا برای سال 2021 80.36 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که Terra سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 به همراه ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم باشد ، ممکن است به یک ATH جدید نیز برسد . علاوه بر این، این شانس را دارد که در اواخر سال جاری نیز به 85 دلار برسد.

نظر شما درباره آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) و پیش بینی قیمت لونا چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

آیا ترا ارزش خرید دارد؟
ترا سرمایه‌گذاری خوبی در سال 2021 است. با این حال، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باید هنگام معامله در ارزهای دیجیتال مراقب باشند، زیرا این ارزها بسیار دارای نوسان هستند.

چگونه ترا بخریم؟
این توکن ها را می توان در صرافی های ارزهای دیجیتال مختلف خریداری کرد. به عنوان مثال صرافی های Huobi، Bitfinex و Upbit و یا از صرافی های ایرانی. علاوه بر این، Terra به زودی در تمام صرافی‌های برتر ارز دیجیتال فهرست می‌شود.

آیا Terra در سال 2021 به 85 دلار خواهد رسید؟
برای پاسخ به این سوال باید بگیم بله ترا ممکن است در سال های آینده به 85 دلار برسد، اما اکنون نه. برای انجام این کار، Terra باید بتواند ارزش بازار خود را افزایش دهد و به سوزاندن توکن های خود ادامه دهد.

آینده ارز دیجیتال ترا (Luna) از 2022 تا 2025

انتظار می رود قیمت Terra (LUNA) تا سال 2022 به 100 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Terra (LUNA) تا سال 2023 به 150 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Terra (LUNA) تا سال 2024 به 200 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت Terra (LUNA) تا سال 2025 به 250 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت