اخبار

رابرت کیوساکی سرمایه گذاری بیت کوین، طلا و نقره را توصیه می کند «قبل از اینکه خیلی دیر شود»

کیوساکی ضمن توصیه به سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و فلزات گرانبها، گفت: افرادی که سعی می‌کنند پول خود را پس‌انداز کنند، «بازنده» هستند.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب مالی شخصی پدر پولدار پدر فقیر، حمایت خود از دارایی هایی مانند بیت کوین، طلا و نقره را تکرار کرده است زیرا تورم تهدیدی برای بدتر شدن استانداردهای زندگی در سطح جهان است.

قیمت طلا اخیراً از 2000 دلار در هر اونس عبور کرد و در بحبوحه تضعیف ارزش ارزهای فیات، روند بهبودی ثابتی را نشان داد. کیوساکی به عنوان یک حامی قوی از اکوسیستم بیت کوین، بیش از 2.4 میلیون دنبال کننده خود را در X (توئیتر سابق) توصیه کرد تا در معرض ارزهای فیات قرار نگیرند، که او آن را «سیستم پول جعلی» نامید.

کیوساکی در حالی که سایر اشکال سرمایه گذاری مانند طلا، نقره و بیت کوین را توصیه می کند، گفت: افرادی که سعی می کنند پول خود را پس انداز کنند، “بازنده” هستند.

«بازنده نباش. از سیستم پول جعلی خارج شوید. اکنون وارد طلا، نقره، بیت کوین شوید…. قبل از اینکه خیلی دیر شود.”

در 23 نوامبر، کیوساکی “دولت بیدار” را مقصر افزایش تورم و مبارزه روزانه پس از آن دانست.

او گفت که به انتقال دارایی های فیات خود به بیت کوین و فلزات گرانبها ادامه می دهد زیرا “رهبران به شما اهمیت نمی دهند” و اقدامات آنها به جنگ و فقر خلاصه می شود. در 20 اکتبر، کیوساکی پیش بینی کرد که قیمت طلا به زودی به 2100 دلار خواهد رسید و او انتظار دارد که قیمت طلا در آینده نزدیک به 3700 دلار افزایش یابد.

در آگوست 2023، کیوساکی با توجه به مسائل ژئوپلیتیکی که رونق جهانی را تهدید می کند، پیش بینی کرد که بیت کوین به 100000 دلار خواهد رسید.

با این حال، اگر بازار سهام و اوراق قرضه سقوط کند، کیوساکی پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین به یک میلیون دلار افزایش یابد، در حالی که ارزش طلا و نقره به ترتیب به 75000 و 65000 دلار افزایش می یابد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا