اخبار

ریپل برای توسعه وب 3 پیشرفته تلاش میکند: جزئیات

ریپل می گوید به دنبال افرادی است که علاقه زیادی به وب 3 دارند.

ریپل همچنان به توسعه وب 3 توجه دارد. در توییت اخیر، ریپل می گوید به دنبال افرادی است که علاقه زیادی به وب 3 دارند تا به تیم آن بپیوندند.

لازم به یادآوری است که در آغاز ماه سپتامبر، شرکت مشاوره طراحی مستقر در سانفرانسیسکو btrax از همکاری با ریپل خبر داد.

هر دو طرف برای ایجاد یک آزمایشگاه طراحی وب 3 که بر اساس XRP Ledger به عنوان بخشی از توافقنامه است، با یکدیگر همکاری خواهند کرد. این سرویس جدید به منظور کمک به مشاغل ژاپنی در تسریع رشد کسب و کار وب 3 خود است. این ابتکار بر تقویت توسعه وب 3 و آموزش موارد مرتبط با آن به مشاغل ژاپنی متمرکز است.

در ماه آگوست، ریپل از سوئیچیرو شهردار شهر فوکوکا در مقر ریپل استقبال کرد. فوکوکا یک شهر پیشرو برای ابتکارات وب 3 در ژاپن است. معاون استراتژی و عملیات شرکت ریپل، امی یوشیکاوا، در توییتی درباره امید زیادی به شهر فوکوکا که به طور فعال روی وب 3 کار می کند، نوشت.

چند ماه پیش، ریپل اولین دفتر خود را در کانادا افتتاح کرد که به عنوان “هاب مهندسی کلیدی” شرکت عمل خواهد کرد. ریپل قصد خود را برای استخدام در تورنتو با هدف استخدام “صدها” مهندس نرم‌افزار بلاک چین در دراز مدت اعلام کرد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، گفت که این شرکت برخلاف سایر بازیگران اصلی ارزهای دیجیتال که نیروی کار خود را کاهش داده اند، به استخدام خود ادامه می دهد. ریپل می‌گوید که پس از تضمین موجودی نقدی «قابل توجه»، می‌تواند تعداد کارمندان را حتی در بازار نزولی افزایش دهد.

انبوهی از تحولات در بحبوحه دعوای ریپل و SEC رخ می دهد که تقریباً دو سال به طول انجامیده است و اکثر آنها انتظار دارند تا سال 2023 حل و فصل شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا