اخبار

ریپل با ملت مونته نگرو ملاقات می کند، ملاقات درباره چیست؟

این نشست توسط نخست وزیر مونته نگرو فاش شد.

یکی از علاقه مندان به XRP، لئونیداس هاجیلویزو ، در توییتر درباره ملاقات بین ریپل و مقامات مونته نگرو پستی منتشر کرد. مونته نگرو کشوری است که در جنوب شرقی اروپا در شبه جزیره بالکان واقع شده است.

این دیدار همچنین توسط نخست وزیر مونته نگرو، دکتر دریتان آبازوویچ ، فاش شد که در توییتر تصویری از دیدار خود با برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در کنار سایر مقامات منتشر کرد.

نخست‌وزیر مونته‌نگرو در توییتی که در بوسنی نوشت، از دیدار با برد گارلینگ‌هاوس، مدیرعامل ریپل و جیمز والیس، معاون بانک مرکزی ریپل خبر داد.

در ترجمه توئیت دو رشته ای وی آمده است: “یک جلسه سازنده با مدیرعامل شرکت ریپل، برد گارلینگ هاوس و معاون رئیس جمهور برای همکاری با بانک های مرکزی جیمز والیس. ما در مورد توسعه یک زیرساخت پرداخت که دسترسی مالی و دسترسی بیشتری را فراهم می کند بحث کردیم. مونته نگرو پذیرای ارزش ها و سرمایه گذاری های جدید است.”

وی افزود: با همکاری ریپل و بانک مرکزی، پروژه آزمایشی را برای ساخت اولین ارز دیجیتال یا استیبل کوین برای مونته نگرو راه اندازی کردیم.

ریپل هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این جلسه یا مشارکت فاش نکرده است.

این اولین باری نیست که ریپل چنین جلسات برجسته ای را برگزار می کند. در می 2022، مدیرعامل ریپل با نخست وزیر گرجستان، ایراکلی گاریباشویلی، و معاون نخست وزیر، لوان داویتاشویلی دیدار کرد.

همچنین این اولین همکاری ریپل با یک کشور نخواهد بود. در نوامبر 2021، ریپل با جمهوری پالائو همکاری کرد تا اولین ارز دیجیتال ملی کشور و موارد استفاده از آن را با XRP Ledger (XRPL) کشف کند.

این مشارکت همچنین با هدف توسعه استراتژی هایی برای پرداخت های فرامرزی و اجرای یک استیبل کوین ملی با حمایت دولت انجام شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا