اخبار

پرونده ریپل نزدیک به پایان است، اما مبارزه برای وضوح باید “ادامه یابد” – برد گارلینگ هاوس

در ویدئویی که در توییتر منتشر شد، برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، اظهار داشت که ناظر مالی ایالات متحده “با نیت بد، واضح و ساده” عمل کرده است.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل هشدار داده است که با توجه به اینکه نبرد حقوقی ریپل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) “به پایان می رسد”، این تنها آغاز یک نبرد بزرگتر برای صنعت است و مبارزه برای شفافیت مقرراتی “به پایان رسیده است.” ادامه.”

پس از افشای اسناد هینمن در 13 ژوئن به عنوان بخشی از دعوای جاری بین ریپل و SEC، گارلینگ هاوس ویدئویی را در توییتر منتشر کرد که در آن در مورد جدول زمانی شکایت بحث می کرد و ناامیدی خود را از آژانس ابراز کرد.

در ویدئوی 17 ژوئن، گارلینگ هاوس گفت که اسناد هینمن نشان می دهد که SEC “آگاهانه در مورد قوانین سردرگمی ایجاد کرد و آنها از این سردرگمی از طریق اجرا استفاده کردند.”

در اظهارات خود، گارلینگ هاوس به شدت از اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتقاد کرد و آنها را به عنوان یک مورد واضح از “بد نیت، آشکار و ساده” توصیف کرد.

او معتقد است که این نگرش از همان ابتدای شکایت علیه ریپل وجود داشت، که در ابتدا در دسامبر 2020 تشکیل شد، و گفت که تشکیل پرونده درست “روزها قبل از کریسمس” مانند یک “لمس بسیار خنده دار” بود.

او اظهار داشت: «این تعریف قرار دادن سیاست بر مردم […] و قدرت جویی بر سیاست صحیح است.

گارلینگهاوس توضیح داد که قبل از طرح دعوی، او به «هر سؤالی [SEC] داشت» پاسخ داد و هرگز به او پیشنهاد نشد که XRP یک امنیت است.

او معتقد است که SEC “به دنبال کشتن” نوآوری و صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است و استدلال می کند که سخنرانی هینمن در مورد “یک توکن یا یک بلاک چین” نیست، بلکه بیشتر به موضع کلی SEC در قبال آن مربوط می شود.

“این در مورد نشان دادن میزانی است که SEC به طور بی امان علیه بازیکنان رمزارز اعمال می کند، در حالی که ادعا می کند آغوش باز جعلی و فراخوان برای ورود و ثبت نام، در حالی که در مورد به اصطلاح راهنمایی آنها دروغ می گوید.”

گارلینگ هاوس همچنین توضیح داد که «در بهترین حالت»، اسناد نشان می‌دهند که مقامات ارشد SEC «نمی‌توانستند» روی این قانون به توافق برسند و مستقیماً به بیل هینمن گفتند که «او حتی بیشتر مردم را در مورد قوانین کریپتو گیج می‌کند».

در 13 ژوئن، طی گزارشی که یادداشت‌هایی در اسناد فاش شده نشان می‌دهد ویراستاران نگران این هستند که هینمن بیان می‌کند اتر یک امنیت نیست، ممکن است اتخاذ موضع متفاوت در مورد اتر را برای آژانس در آینده دشوار کند.

با این حال، گارلینگ هاوس اظهار داشت که “در بدترین حالت”، اسناد نشان می دهد که هینمن “عمداً قانون را نادیده می گیرد” و سعی می کند “قوانین جدیدی ایجاد کند”.

او تاکید کرد که صنعت باید با هم همکاری کند زیرا SEC می تواند در آینده علیه شرکت های رمزنگاری بیشتری اقدام کند.

او اظهار داشت: «در نهایت با پایان یافتن دعوای حقوقی ما، برای بسیاری دیگر تازه شروع شده است، بنابراین مبارزه برای شفافیت باید ادامه یابد».

این پس از آن صورت گرفت که SEC در 5 ژوئن علیه صرافی ارز دیجیتال بایننس به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد. یک روز بعد، رگولاتور به دلایل مشابه علیه کوین بیس اقدام کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا