اخبار

شریک ریپل علیه SEC: چرا 30 ژانویه در آینده ممکن است مهمترین تاریخ باشد؟

جان دیتون درباره اینکه چرا جلسه 30 ژانویه مهم است بحث می کند.

به گفته جان دیتون، بنیانگذار CryptoLaw، جلسه استماع LBRY در 30 ژانویه یکی از مهم ترین رویدادها در کریپتو است. سال گذشته، استارت‌آپ ارزهای دیجیتال LBRY در یک قضاوت خلاصه شکست خورد و با حکم قاضی، پیروزی به SEC اعطا شد.

به گفته دیتون، SEC به طور رسمی پذیرفت که بسیاری از دارندگان توکن LBC (اگر نه بیشتر) LBC را به عنوان یک سرمایه گذاری تلقی نمی کنند و از این توکن برای استفاده مصرفی استفاده می کنند.

با این حال، هنگامی که توسط جرمی کافمن، مدیر عامل LBRY و قاضی حاکم برای ارائه شفافیت در مورد تراکنش های ثانویه LBC تحت فشار قرار گرفتند، SEC امتناع کرد.

SEC به دنبال یک حکم دائمی است که بین LBRY، مدیران آن و کاربران پلتفرم یا معاملات بازار ثانویه تمایزی قائل نشود.

دیتون ادامه داد که وقتی متن جلسه 21 نوامبر 2022، جلسه استماع LBRY علنی می شود، درخواست جرمی کافمن، مدیر عامل LBRY به قاضی باید برای هر سناتور و نماینده کنگره ارسال شود.

شفافیت در قوانین، کاربران و معاملات بازار ثانویه

بنیانگذار قانون کریپتو خلاصه ای از اظهارات مدیر عامل LBRY در 21 نوامبر 2022 را ارائه می دهد.

کافمن از دادگاه درخواست کرد و گفت: “من فقط می خواهم بدانم قوانین چیست. ده ها هزار شرکت دیگر فقط می خواهند قوانین را بدانند. اگر شکست بخوریم اشکالی ندارد. من می خواهم از این موضوع بیرون بیایم: حداقل آگاهی از قوانین چیست.” او به قاضی اظهار داشت که تا به امروز هیچکس قوانین را نمی داند.

همچنین در جلسه استماع، کافمن در ادامه خواستار شفافیت برای کاربران پلتفرم و شفافیت در مورد معاملات بازار ثانویه شد.

به گفته جان دیتون، که فاش کرد که یک جلسه کوتاه دوستانه تشکیل داده است و همچنین درخواست حضور در پرونده را داده است، در 30 ژانویه به مسائل فوق‌الذکر پرداخته می‌شود و آن را به مهم‌ترین رویداد رمزنگاری تبدیل می‌کند.

در توییت‌های قبلی، دیتون اظهار داشت که بازار تنها از طریق نتایج قضایی از مقررات SEC توسط سیاست اجرایی به دریافت راهنمایی‌ها ادامه خواهد داد. به عبارت دیگر، از تصمیمات دادگاه منطقه فدرال مانند تصمیمات مربوط به LBRY، ریپل و موارد مشابه راهنمایی می شود.

دیتون اظهار داشت که به همین دلیل است که صنعت باید برای “مبارزه با همه این نبردهای دادگاهی” گرد هم بیاید، زیرا شفافیت از طریق قانون به دست نمی آید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا