اخبار

شرکت های استخراج بیت کوین عمومی با بدهی جمعی 4 میلیارد دلاری مواجه هستند

جامعه ماینینگ بیت کوین وام های هنگفتی را در طول بازار صعودی سال 2021 دریافت کرد، که تأثیر منفی بر درآمد آنها در بازار نزولی بعدی داشت.

پرونده ورشکستگی اخیر Core Scientific استخراج کننده بیت کوین علیرغم پیشنهاد 72 میلیون دلاری کمک طلبکاران ، سؤالاتی را در مورد سلامت کلی جامعه استخراج بیت کوین در میان بازار نزولی طولانی مدت ایجاد کرد. به نظر می رسد، ماینرهای عمومی بیت کوین بیش از 4 میلیارد دلار بدهی دارند و برای رهایی از سطوح بالای بدهی ناپایدار، نیاز به بازسازی فوری دارند.

جامعه ماینینگ بیت کوین وام های هنگفتی را در طول بازار صعودی سال 2021 دریافت کرد که تأثیر منفی بر درآمد آنها در طی یک بازار نزولی بعدی داشت. تجزیه و تحلیل داده های استخراج بیت کوین توسط هاشرات ایندکس نشان می دهد که تنها 10 بدهکار برتر استخراج بیت کوین در مجموع بیش از 2.6 میلیارد دلار بدهکار هستند.

شرکت های استخراج بیت کوین عمومی با بالاترین بدهی

Core Scientific، بزرگترین بدهکار در میان لات – با 1.3 میلیارد دلار بدهی در ترازنامه خود تا 30 سپتامبر – اخیراً به دلیل کاهش درآمد و قیمت BTC، برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در تگزاس درخواست داد. ماراتون، دومین بدهکار بزرگ، دارای 851 میلیون دلار بدهی اسکناس قابل تبدیل است. در نتیجه، ماراتون با اجازه دادن به دارندگان بدهی برای تبدیل اسکناس های قابل تبدیل به سهام، از ورشکستگی جلوگیری می کند.

اکثر ماینرهای بیت کوین، از جمله سومین بدهکار بزرگ، گرینیج، در حال انجام فرآیند بازسازی برای کاهش بدهی هستند. به عنوان یک صنعت، نسبت بدهی به سهام شرکت های استخراج بیت کوین عمومی ریسک بالایی را نشان می دهد.

همانطور که توسط شاخص هشرت اشاره شده است، نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام 2 یا بالاتر در بیشتر صنایع خطرناک تلقی می شود. نمودار زیر نسبت بدهی به سهام بسیار بالا را نشان می دهد که در حال حاضر توسط برخی از استخراج کنندگان برجسته بیت کوین اعمال می شود.

شرکت های استخراج بیت کوین عمومی با بالاترین نسبت بدهی به سهام

با توجه به اینکه بیش از نیمی از 25 ماینر عمومی بیت کوین دارای نسبت بدهی به سهام بسیار بالایی هستند، بخش ماینینگ ممکن است با تجدید ساختار و پرونده های ورشکستگی مواجه شود، مگر اینکه گاوها بازگردند.

در حالی که برخی از شرکت‌ها ممکن است برای کاهش بدهی‌ها، فعالیت‌های خود را تعطیل یا کند کنند، این به استخراج‌کنندگان پایدار کمک می‌کند تا با خرید تجهیزات و امکانات رقابت، ردپای خود را گسترش دهند.

در 20 دسامبر، گرینیج یک قرارداد بازسازی بدهی 74 میلیون دلاری با NYDIG، یک شرکت فین‌تک اختصاص داده شده به بیت‌کوین، امضا کرد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، قرارداد NYDIG شامل خرید ماینرهایی با تقریباً 2.8 اگزاهش در ثانیه (EH/s) ظرفیت استخراج خواهد بود. در مقابل، شرکت معدنی شاهد کاهش بدهی ۵۷ میلیون دلاری به ۶۸ میلیون دلار خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا