اخبار

پالیگان (MATIC) با ثبت نام شراکت نایک رکورد همه زمان ها را ثبت می کند

10 بلاک چین برتر روزی که نایک ادغام خود را اعلام کرد، رکورد آدرس های منحصر به فرد را شکست.

زمانی که تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد در 14 نوامبر به 190.95 میلیون آدرس رسید، یک رکورد بی‌نظیر در شبکه پالیگان شکسته شد. دستیابی به چنین نقطه عطفی بزرگ در برابر پس‌زمینه‌ای از اخبار مربوط به راه‌اندازی بازار NFT توسط غول خرده‌فروشی ورزشی ایالات متحده نایک رخ داد. نکته مهم این است که Swoosh همانطور که پلتفرم آینده نامیده می شود، بر روی زیرساخت پالیگان فعالیت خواهد کرد.

انتخاب نایک از پالیگان به عنوان پایگاهی برای سایت NFT خود تعجب آور به نظر نمی رسد، با توجه به اینکه دارایی های دیجیتالی در این بلاک چین خاص قبلاً موفق به نفوذ در اینستاگرام و Reddit شده اند.

بینش بلاک چین پالیگان (MATIC)

با صحبت از جنبه های جالب عملکرد پالیگان به عنوان یک بلاک چین، رشد مداوم تعداد آدرس های فعال در شبکه را نیز می توان برجسته کرد. از سوی دیگر، سایر معیارها ثابت هستند، که معمولاً در چرخه فعلی بازار کریپتو تعجب آور نیست.

همانطور که توسط کریپتو‌رنک گزارش شده است ، پالیگان در بین تمام پلتفرم‌های قرارداد هوشمند از نظر کمیسیون ماهانه در رتبه سوم قرار دارد. درآمد ماهانه آن در 30 روز گذشته به 3.4 میلیون دلار رسیده است که 218 درصد نسبت به دوره مشابه قبلی افزایش یافته است. پالیگان در حال حاضر تنها پس از بایننس چین و اتریوم با ارزش‌های 24 میلیون دلاری و 114 میلیون دلاری قرار دارد.

تجمع MATIC

شراکت‌ها و اعلامیه‌های عمده در اطراف پالیگان نمی‌توانند مورد توجه سرمایه‌گذاران بزرگ قرار نگیرند، زمانی که بیش از یک هفته پیش، شبکه شاهد بیشترین حجم تراکنش‌های اصلی خود از فوریه 2021 با MATIC، توکن بلاک چین بومی پالیگان بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا