اخبار

بنیانگذار پالیگان: بلاک چین ها هیچ مشکل جدیدی را حل نمی کنند

کارآفرین برجسته ارزهای دیجیتال، یکی از بنیانگذاران شبکه پالیگان (MATIC) ساندیپ نیلوال توضیح داد که چرا بخش وب 3 نباید برای موارد استفاده “خیالی” سرزنش شود.

ساندیپ نیلوال یکی از سمی ترین روایت های شکاکان سرسخت بلاک چین را رد کرد: انقلاب وب 3 فقط برای حل مشکلات “جدید” طراحی نشده است.

بدون موارد استفاده “خیالی” برای بلاک چین: ساندیپ نیلوال

امروز، 15 اکتبر 2022، بنیانگذار پالیگان (MATIC) در توییتر نظرات خود را در مورد روشی که سیستم های بلاک چین باید به مشکلات مالی، اجتماعی و سایر مشکلات رسیدگی کنند به اشتراک گذاشت.

به گفته وی، موارد استفاده انتخاب شده توسط تیم های بلاک چین نباید توسط سخنرانان این صنعت به عنوان موارد “خیالی” مورد انتقاد قرار گیرد.

بلاک چین ها – حداقل اکثریت قریب به اتفاق آنها – بر روی بهبود روش هایی متمرکز شده اند که مکانیسم های فنی موجود به چالش های «قدیمی» در داخل و خارج فین تک رسیدگی می کنند.

به همین دلیل است که «اختراع» موارد استفاده جدید برای ابزارهای مبتنی بر بلاک چین از نظر پذیرش جهانی بلاک چین و حل مشکلات بزرگ جهان بی معنی است.

در اوایل این هفته، اعلام شد که پالیگان (MATIC) اکنون به عنوان یک پلت فرم فنی برای گزارش های پلیس در منطقه فیروزآباد (اوتار پرادش، هند) استفاده می شود.

پالیگان (MATIC) zkEVM نصب dApp را آغاز کرد

استفاده از پالیگان (MATIC) برای پذیرش و رسیدگی به شکایات پلیس، مکانیسم های اجرای قانون را شفاف تر و تغییرناپذیرتر می کند.

در آگوست 2022، پالیگان (MATIC) با جدیدترین توسعه خود، zkEVM، خبرساز شد. همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، این پلتفرم فرصت هایی را که قبلاً دیده نشده بود برای پروتکل های مبتنی بر ZKP باز می کند.

از 14 اکتبر 2022، کوییک سواپ صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال مبتنی بر پالیگان (DEX) در حال تست استرس zkEVM پالیگان در شبکه آزمایشی عمومی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا