پیش بینی قیمت

آینده ارز پولکادات (Polkadot) + پیش بینی قیمت DOT تا سال 2025

این مقاله آینده ارز پولکادات (Polkadot) / پیش بینی قیمت DOT تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت پولکادات در نظر گرفته‌ایم.

در چند هفته گذشته، به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود سریع است. پس از افت در دو ماه گذشته، بازار ارزهای دیجیتال یا ثابت مانده است یا به طور پیوسته در حال رشد بوده است. در حال حاضر، به نظر می رسد که صنعت دارایی های دیجیتال در نهایت ممکن است دوباره در حال افزایش باشد.

آیا ارز دیجیتال پولکادات همان نوسان قیمت را تجربه خواهد کرد؟ ما به زودی در این مقاله تحلیل قیمت DOT در سال2021 خواهیم فهمید. اما ابتدا، بیایید نگاهی به پولکادوت (DOT) بیاندازیم .

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز پولکادات (DOT) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال پولکادات (DOT) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز پولکادات (DOT) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

پولکادات (DOT) اخیراً از نظر پیشرفت در اوج خود قرار دارد. DOT یکی از 10 ارز دیجیتال برتر CoinGecko است که ارزش بازار آن تقریباً 1.29 میلیارد دلار است. از این رو، این امر DOT را به یکی از سودآورترین رمزارزهای امروزی تبدیل می کند.

پولکادات یک پروتکل چند زنجیره ای به اشتراک گذاری منبع باز است که انتقال زنجیره ای متقابل هر نوع اطلاعات یا دارایی را تسهیل می کند. با این حال، این باعث می شود که طیف گسترده ای از بلاک چین ها با یکدیگر کار کنند. علاوه بر این، قابلیت همکاری به دنبال توسعه یک وب کاملا غیر متمرکز و خصوصی است که توسط کاربران آن کنترل می شود و توسعه برنامه های کاربردی، موسسات و خدمات جدید را ساده می کند.

علاوه بر این، پروتکل Polkadot زنجیره های عمومی و خصوصی، شبکه های بدون مجوز، اوراکل ها و فناوری های آینده را به هم متصل می کند. با این حال، این بلاک چین‌های مستقل را قادر می‌سازد تا داده‌ها و تراکنش‌ها را از طریق زنجیره رله پولکادوت به‌طور غیرقابل اعتماد به اشتراک بگذارند.

علاوه بر این، توکن اصلی پولکادوت سه هدف واضح را ارائه می‌کند: ارائه حاکمیت و عملیات شبکه، و توسعه پاراچین‌ها با اتصال . اکنون که ما در مورد DOT واضح هستیم، آیا فکر می‌کنید DOT در سال 2021 ارز دیجیتال سودمندی خواهد بود؟ به ما بپیوندید و اجازه دهید نمودارها را در این تحلیل قیمت DOT و آینده ارز پولکادات (DOT) / پیش‌بینی قیمت DOT ببینیم.

وضعیت فعلی بازار پولکادات (DOT)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت پولکادوت، DOT با 20.5 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 1,302,493,155 دلار معامله می شود. قیمت DOT در 24 ساعت گذشته 1.1 درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر، صرافی های ارز دیجیتال برای DOT عبارتند از: بایننس ، اوکی ایکس ، اف تی ایکس ، هوبی ، و Tokocrypto. حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی DOT و آینده ارز پولکادات (DOT) برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادات (DOT) در سال 2021

در حال حاضر، DOT جایگاه نهم را در CoinGecko دارد. اما آیا آخرین ارتقاء، توسعه و تغییرات در بلاک چین DOT به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت DOT ادامه دهیم.

نمودار DOT/USDT که الگوی روند کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView)

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی روند کانال صعودی را می بینیم. کانال صعودی عمل قیمت است که در جهت صعودی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. علاوه بر این، نمودار بالاترین و پایین ترین سطح را از این الگوی قیمت نشان می دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، DOT از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن زمان رخ می دهد.

با ما تا انتهای این مقاله از آینده ارز پولکادات (DOT) همراه باشید…..

شاخص قدرت نسبی DOT (منبع: TradingView)

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 67.86 است، که به این معنی است که DOT ​​در وضعیت تقریباً بیش از حد خرید قرار دارد. با این کار، معامله گران باید در هنگام معامله محتاط باشند و از ضررهای بیشتر دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) DOT قبل از این که به آینده ارز پولکادات (DOT) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت DOT شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، DOT در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز پولکادات (DOT) و پیش بینی قیمت در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که DOT ​​در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. علاوه بر این، قیمت DOT یک روند صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه پیدا کند، DOT ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 42.43 دلاری خود عبور کند و حتی تا 50 دلار بالاتر رود.

نمودار قیمت DOT/USDT (منبع: TradingView)

برعکس، اگر سرمایه‌گذاران علیه کریپتو روی بیاورند، ممکن است خرس‌ها تسلط پیدا کنند و DOT را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت DOT ممکن است به تقریباً 16.94 دلار کاهش یابد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، پیش‌بینی بلندمدت قیمت DOT و آینده ارز پولکادات (DOT) ما در سال 2021 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز پولکادات (DOT) و پیش بینی قیمت در سال 2022

آینده ارز پولکادات (DOT) اگر این روند صعودی ادامه یابد تا پایان سال 2022 به 125 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 135 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با پیش رو، مشارکت و پیشرفت‌ها به 125 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

آینده ارز پولکادات (DOT) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز پولکادات (DOT) اگر پولکادات سطح مقاومت را در حدود 200-MA، میانگین متحرک بلندمدت نگه دارد، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 155 دلار انجام دهند، که باعث می‌شود آن را کاهش ندهد، بلکه به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت پولکادات (DOT) در سال 2024

با توجه به آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت DOT و پیش بینی های پروژه جدید پلت فرم، سرمایه گذاران DOT می توانند انتظار مشارکت و ادغام های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 175 دلار برسد.

آینده ارز پولکادات (DOT) و پیش بینی قیمت در سال 2025

آینده ارز پولکادات (DOT) در چهار سال آینده می تواند تا 200 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای DOT چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که DOT ​​طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

پولکادات آینده درخشانی در سال 2021 در پیش دارد. آینده ارز پولکادات (DOT) با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم DOT و همچنین در بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن DOT به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش بینی قیمت DOT صعودی در سال 2021 50 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که DOT ​​سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است، حتی ممکن است به ATH جدید خود برسد.

نظر شما درباره آینده پولکادات و پیش بینی قیمت DOT چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

چگونه توکن های DOT بخریم؟
کاربران می‌توانند توکن‌های DOT را با خرید آن‌ها از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Coinbase Exchange، Gate.io، KuCoin، Uniswap (V3) و Uniswap (V2) و یا از بهترین صرافی های ایرانی دریافت کنند.

آیا DOT از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
DOT یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. با این حال، DOT امکان بالایی برای رسیدن به ارتفاعات جدید در سال جاری دارد.

آیا DOT به زودی به 50 دلار می رسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که DOT ​​در آینده نزدیک طبق روند صعودی فعلی به 50 دلار برسد.

آینده ارز پولکادات (DOT) از سال 2022 تا سال 2025

قیمت پولکادات (DOT) ممکن است تا سال 2022 به 135 دلار برسد.
قیمت پولکادات (DOT) ممکن است تا سال 2023 به 150 دلار برسد.
قیمت پولکادات (DOT) ممکن است تا سال 2024 به 175 دلار برسد.
پیش بینی می شود قیمت پولکادات (DOT) تا سال 2025 به 200 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا