اخبار

به‌روزرسانی مهم اتریوم از قبل در حال انجام است، زودتر از آنچه فکر می‌کنید منتشر می‌شود

بازار هنوز از به‌روزرسانی مرج بهبود نیافته است، زیرا توسعه‌دهندگان فعالانه روی نسخه بعدی کار می‌کنند.

پس از به‌روزرسانی مرج در اتریوم که چند روز پیش انجام شد، توسعه‌دهندگان با به‌روزرسانی EIP‌ها برای ارتقای بزرگ بعدی شانگهای آماده می‌شوند. EIP-4895 یک “عملیات” در سطح سیستم را برای پشتیبانی از برداشت اعتبار دهنده معرفی می کند.

EIP جدید راهی برای برداشت های اعتبارسنجی انجام شده در زنجیره بیکن برای انتقال به EVM فراهم می کند. به محض اینکه از لایه اجماع خارج شدند، برداشت باید در لایه اجرا پردازش شود.

اساساً، به‌روزرسانی EIP نوع جدیدی از شی را به بار اجرایی معرفی می‌کند – عملیاتی که ویژگی برداشت را از تراکنش‌های کاربر جدا می‌کند. با تفکیک بر اساس نوع تراکنش، آزمایش در آینده ساده می شود که منجر به افزایش امنیت نیز می شود.

همانطور که توسط نویسنده به روز رسانی بیان شد، این رویکرد پیچیده تر از یک جایگزین مبتنی بر “کشش” است. نوع برداشت جدید هیچ گونه هزینه گازی نخواهد داشت، زیرا در زمینه اجرای گسترده تر محموله، هزینه های عملیات لایه به لطف تعداد محدود برداشت هایی که می تواند به لایه اجرا برسد، ناچیز است.

اتفاقی که با اتریوم پس از مرج می‌افتد

پس از نهایی شدن به‌روزرسانی عظیم اتریوم ، قیمت دومین دارایی بزرگ در عرض چند روز بیش از 20 درصد کاهش یافت زیرا بیشتر سرمایه‌گذاران به جای استیک روی رشد بلندمدت دارایی، با روایت «اخبار بفروش» پیش رفتند.

متأسفانه، اکثر تحلیلگران انتظار سقوط سریع از اینجا را دارند زیرا شرایط فعلی بازار در آینده قابل پیش‌بینی به اتریوم یا سایر دارایی‌های دیجیتال کمکی نخواهد کرد، حداقل در حالی که سیاست پولی ایالات متحده در حال سخت‌تر شدن است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا