اخبار

تیم رسمی LooksRare مبلغ 30 میلیون دلار ارزش اتریوم را نقد کرد

30 میلیون دلار نقدینگی بازار NFT باعث سقوط می شود.

تیم یکی از بزرگترین بازارهای NFT در صنعت ان اف تی، LooksRare، نقدینگی 30 میلیون دلاری سکه های اتریوم را تایید کرده است که جامعه را خشمگین کرد. در اینجا آمده است که چگونه بازار توانست چنین مبلغ هنگفتی را بدون سرقت وجوه کاربران بدست آورد.

استکینگ توکن های LOOKS

طبق ساختار رسمی کارمزد بازارهای NFT ، تیم پروژه میلیون‌ها جایزه WETH را با قرار دادن توکن‌های LOOKS به دست آورده است. هر زمان که کاربران NFT های خود را می فروشند، پاداشی در توکن های LOOKS دریافت می کنند که معمولاً به عنوان جبران هزینه عمل می کند.

توکن‌های منتسب‌نشده به اشتراک گذاشته شدند، که به تیم بازار اجازه داد تا تعداد زیادی توکن اتریوم بسته‌بندی شده را دریافت کند، که بعداً از طریق یک راه‌حل مخلوط کردن سکه آن‌ها را نقد کردند.

منبع: توییتر

یکی از اعضای تیم LooksRare بعداً در حساب توییتر خود صحبت کرد و اظهار داشت که تیم بیش از نیم سال بدون هیچ گونه غرامت، حقوق یا پاداشی کار می کند. وجوهی که از این پلتفرم معامله شد بین 10 عضو بازار توزیع می شود، در حالی که برخی از این وجوه قبلاً برای خرید NFT های مختلف استفاده شده است.

در مورد استفاده از محلول مخلوط کردن سکه، یکی از اعضای تیم، زود، توضیح داده است که کل تیم به صورت ناشناس کار می کند. از این رو، نمی‌خواهد با نقد کردن مقادیر زیادی از دارایی‌های دیجیتال، نامش را از بین ببرد.

جامعه از این پاسخ خشنود نشد و از تیم خواست که به جای حفظ میلیون ها ارزش اتریوم، یک بازخرید توکن LOOKS انجام دهد. به دلیل پول نقد زیاد، توکن اصلی پلتفرم، LOOKS، در عرض چند ساعت بیش از 15 درصد از ارزش خود را از دست داده است. توضیح مفصل، متأسفانه، توکن را از سقوط بیشتر نجات نداد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا