اخبار

این فقط بدتر خواهد شد: یکی از بنیانگذاران “قاتل اتریوم” هشدار جدی برای خریداران کریپتو دارد

یکی از بنیانگذاران تزوس معتقد است که شرکت های ارزهای دیجیتال پس از دوران “پول رایگان” به شدت بیش از حد ارزش گذاری شده اند.

کاتلین بریتمن، یکی از بنیانگذاران “قاتل اتریوم” تزوس ، معتقد است که چرخه جاری بازار نزولی ارزهای دیجیتال بدتر خواهد شد.

برایتمن توضیح می‌دهد که جدیدترین روند صعودی با پول ارزان “تورم” شده است. او گفت: «پول آسان زیادی وارد سیستم شد.

بنیانگذار تزوس معتقد است که شرکت های ارزهای دیجیتال بیش از حد ارزش گذاری شده اند. او به این واقعیت اشاره کرد که بازار پیشرو NFT اوپن سی با وجود اینکه حجم فروش آن در مقایسه با سال 2021 کاهش یافته است، هنوز با 13.3 میلیارد دلار ارزش دارد. برایتمن خاطرنشان کرد.

پس از اینکه فدرال رزرو ایالات متحده پشتیبانی خود را در دوران همه گیر اعلام کرد، بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل کاهش قیمت ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شدند. بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و سایر شرکت های بزرگ بیش از 70 درصد نسبت به اوج اخیر خود کاهش یافته اند.

در اواخر امروز، فدرال رزرو در مسیر اعلام افزایش قابل توجه دیگری در نرخ بهره است، زیرا به طور مداوم تلاش می کند تورم را کنترل کند.

پرواز به کیفیت؟

بریتمن بر این باور است که تنها چیزهایی که واقعاً مفید هستند، در آینده «رونق می‌یابند» اکنون که نرخ‌های بهره پایین متعلق به گذشته است. او می گوید که این تنها یک «اقلیت کوچک» از ارزهای دیجیتال است.

بنیانگذار تزوس، براد گارلینگ هاوس، مدیر ارشد فناوری ریپل را تکرار کرده است ، که زمانی گفته بود که جهان واقعاً به 3000 پروژه نیاز ندارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا