اخبار

مبارزه بین FTX و بایننس تشدید میشود

رقابت FTX با بایننس در سطح عمومی رخ داده است، به طوری که دو غول رمزارز اکنون آشکارا به یکدیگر حمله می کنند.

تنش های طولانی مدت بین بایننس و FTX ، دو بازیگر بزرگ در صنعت ارزهای دیجیتال امروزی، اخیراً به نقطه جوش رسیده و در فضای باز منتشر شده است.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس یکشنبه تایید کرد که این شرکت تصمیم گرفته است تمام توکن های FTX (FTT) خود را به دلیل “افشای اخیر” منحل کند.

اعلام بمب در بحبوحه شایعاتی در مورد مشکلات مالی ادعایی آلامدا، یک شرکت تجاری بزرگ که ارتباط نزدیک با FTX دارد، منتشر شد. بسیاری شروع به حدس و گمان کردند که آیا آلامدا چه مشکلی دارد، زیرا مشخص شد که قرار گرفتن در معرض بسیار زیادی با توکن FTT دارد.

پس از اینکه قیمت توکن کاهش یافت، کارولین الیسون، مدیرعامل آلامدا، نگرانی بازار را با توضیح اینکه شرکت دارایی‌های اضافی در ترازنامه خود دارد، کاهش داد. علاوه بر این، الیسون اظهار داشت که آلامدا مایل به خرید توکن های FTT از چانگ پنگ ژائو است.

رفت و آمد بین این دو غول ارزهای دیجیتال تشدید شد. ژائو در یک توییت بعدی، توضیح داد که بایننس نمی‌خواهد از “افرادی که علیه دیگر بازیگران صنعت لابی می‌کنند” حمایت کند.

در یک توییت تند، رایان سلامه، یکی از مدیران FTX گفت که ژائو “به معنای واقعی کلمه بدترین” است. سلامه ادامه داد که به او پیشنهاد شده بود که ژتون ها را از طریق یک میز بدون نسخه بخرد “برای جلوگیری از آسیب دیدن خرده فروشی”، اما او ترجیح داد “درد ایجاد کند”.

خود سام بنکمن-فرید، رئیس FTX، اوایل امروز در توییتر نوشت و به این درام انرژی بیشتری داد.

سم بنکمن-فرید مدعی است که رقیب FTX با انتشار “شایعات نادرست” تلاش می کند شرکت خود را دنبال کند. بانکمن-فرید تاکید کرد که وضعیت مالی شرکت خوب است. او افزود: “FTX به اندازه کافی برای پوشش تمام دارایی های مشتری دارد.”

بنکمن-فرید در یک توییت جداگانه گفت که دوست دارد به خاطر اکوسیستم با ژائو کار کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا