اخبار

قانونگذاران ایالات متحده از وزارت امور خارجه می خواهند پاداش های رمزنگاری را توجیه و پرداخت ها را افشا کند

وزارت امور خارجه باید گزارشی در مورد استفاده از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک پرداخت پاداش قابل قبول همراه با شواهدی ارائه کند که نشان می دهد این کار برای افشاگران دلگرم کننده تر است.

قانونگذاران ایالات متحده اصلاحیه ای را برای قانون مقامات پایه وزارت امور خارجه در سال 1956 پیشنهاد کرده اند که شامل اطلاعاتی در مورد پاداش ها و پرداخت های رمزنگاری شده است.

اصلاحیه پیشنهادی تحت قانون مجوز دفاع ملی (NDAA) از وزارت امور خارجه، بخش اجرایی دولت فدرال ایالات متحده که مسئول سیاست خارجی و روابط این کشور است، می‌خواهد در مورد هرگونه پرداخت یا پاداش رمزنگاری ظرف 15 روز پس از انجام آن اطلاع دهد.

NDAA نام هر یک از یک سری قوانین فدرال ایالات متحده است که بودجه و هزینه های سالانه وزارت دفاع ایالات متحده را مشخص می کند.

در سند رسمی آمده است:

وزیر امور خارجه باید حداکثر 15 روز قبل از دادن جایزه به شکلی که شامل ارز رمزنگاری شده باشد، چنین فرمی را به کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی مجلس سنا اطلاع دهد.

به غیر از مهلت اطلاع رسانی 15 روزه، وزارت امور خارجه همچنین باید گزارشی را به کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان و کمیته روابط خارجی سنا ظرف 180 روز پس از تصویب این قانون ارائه کند که استفاده از ارزهای دیجیتال را توجیه کند. به عنوان پاداش

این گزارش باید شامل شواهدی باشد که نشان می‌دهد پاداش‌های رمزنگاری در مقایسه با سایر «پاداش‌هایی که به دلار ایالات متحده یا سایر اشکال پول یا اقلام غیر پولی پرداخت می‌شود»، افشاگران بیشتری را تشویق می‌کند که به این کار دست یابند.

گزارش مذکور همچنین باید بررسی کند که آیا استفاده از ارز دیجیتال می‌تواند به بازیگران بد «وجوه غیرقابل ردیابی که می‌تواند برای 16 هدف مجرمانه یا غیرقانونی استفاده شود» اضافه کند یا خیر.

اصلاحیه پیشنهادی می‌تواند شفافیت بیشتری را در مورد هزینه‌های وزارت امور خارجه برای پاداش‌های ارزهای دیجیتال ارائه دهد. پس از تصویب این خط‌مشی همچنین می‌تواند دیدگاه‌های دولت فدرال در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال برای فعالیت‌های غیرقانونی را ارائه دهد، استدلال اصلی که توسط سیاست‌گذاران علیه ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دولت بایدن در سپتامبر سال جاری و پس از فرمان اجرایی بایدن در ماه مارس ، چارچوب جامع «اولین» را برای رمزارزها منتشر کرد . این چارچوب شش جهت اصلی را برای مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ارائه می‌کند. چارچوب مجموعاً 9 گزارش مختلف در مورد کریپتو در طول سال‌ها با هم ترکیب شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا