اخبار ارزهای دیجیتال

تقاضا برای نهنگ بیت کوین شتاب می گیرد، اما جهش قیمت ممکن است “هفته ها طول بکشد” – تحلیلگران

شکست در روند نزولی روزانه بیت کوین و افزایش تقاضا از سوی نهنگ ها نشان می دهد که قیمت بیت کوین می تواند جهش کند، اما تحلیلگران انتظار داشتند که چند هفته طول بکشد.

به گفته تحلیلگران رمزارز، دارندگان بزرگ بیت کوین بیشتر از این ارز دیجیتال انباشته می کنند زیرا انتظار نمی رود قیمت آن برای هفته ها به بالاترین حد خود برسد.

رکت کپیتال، تاجر رمزارز با نام مستعار به کوین تلگراف گفت: «بیت‌کوین احتمالاً زمان بیشتری را در بالای محدوده پایین معلق خواهد گذراند، اما به طور کلی، مسیر صعودی خواهد بود تا در طول زمان مجدداً محدوده بالا را مشاهده کند.

رکت خاطرنشان کرد که روند نزولی روزانه – یک الگوی مداوم از کاهش قیمت بیت کوین به صورت روزانه – اکنون “شکسته” شده است، زیرا قیمت آن در 15 ماه مه در 65,854 دلار بسته شد که 6.9 درصد نسبت به بسته شدن روز قبل افزایش داشت.

روند نزولی روزانه بیت کوین در 15 می معکوس شد. منبع: Rekt Capital

Rekt ادعا کرد که بیت کوین از «محدوده پایین» انباشت مجدد بازگشته است – مرز پایین محدوده قیمتی که بیت کوین در آن خریداری می شود.

Rekt گفت که رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ 14 مارس 73797 دلار “هنوز ممکن است هفته ها طول بکشد.”

با این حال، معامله گران به افزایش قیمت عمده در صورت ادامه این الگو خوش بین هستند.

مستر کریپتو، معامله گر رمزارز با نام مستعار، در پستی در 15 می X اعلام کرد : “این شکست پرچم گاو بیت کوین دیوانه کننده خواهد بود […] کلمات من را علامت گذاری کنید.”

بیت کوین در حال حاضر با قیمت 65863 دلار معامله می شود. منبع: کوین مارکت کپ

شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال کریپتو کوانت در گزارشی در 15 مه گفت، علیرغم بازگشت از نقطه پایین تر محدوده انباشت مجدد، تقاضای نهنگ بیت کوین پس از یک روند نزولی دو ماهه دوباره در “حالت شتاب” قرار دارد.

در این بیانیه آمده است: «به نظر می‌رسد رشد تقاضای بیت‌کوین پس از کاهش روند کاهشی از ماه مارس در حال تثبیت است.

در این گزارش آمده است که رشد موجودی بیت کوین «دارندگان دائمی و کل موجودی سرمایه گذاران بزرگ به نظر می رسد دوباره در حالت شتاب قرار گیرد».

نهنگ های بیت کوین دوباره در “حالت شتاب” هستند. منبع: کریپتو کوانت

با این حال، کریپتو کوانت ادعا کرد که برای حفظ این افزایش قیمت، تقاضا باید شتاب بیشتری بگیرد. در زمان انتشار، بیت کوین در حوالی قیمت افتتاحیه خود یعنی 65863 دلار در نوسان است.

این شرکت تحلیل رمزارز همچنین به موجودی پایین بیت کوین در میزهای معاملاتی خارج از بورس (OTC) اشاره کرد – مبادله مستقیم ارزهای دیجیتال بین دو طرف خارج از صرافی های تاسیس شده – که نشان دهنده تقاضای قوی بیش از عرضه موجود است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا