پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال آیوتا (IOTA) + پیش بینی قیمت تا سال 2025

این مقاله آینده ارز دیجیتال آیوتا تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی در سال 2021 است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام بررسی و پیش بینی قیمت MIOTA در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد.

آیوتا (MIOTA) یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که به طور اساسی فناوری دفتر توزیع شده را دوباره طراحی کرده است . در نتیجه ، این شبکه قادر به تبادل امن داده ها و ارزش بدون هیچ گونه هزینه ای بود. همچنین ، فناوری IOTA به گونه ای ساخته شده است که با اینترنت اشیاء (IoT) با منابع کم و امنیت اطلاعات در برابر دستکاری سازگار باشد.

از نظر فناوری ، IOTA به دفتر کل توزیع شده ای تبدیل می شود که برای انجام معاملات مختلف بین دستگاه های متصل در اکوسیستم IoT توسعه یافته است. علاوه بر این ، هدف IOTA حل چالش های پیش روی بیت کوین مانند عملکرد و مقیاس پذیری با استفاده از فناوری Tangle است. این فناوری Tangle به عنوان یک سیستم از گره ها عمل می کند که در آن هر تراکنش جدید دو تراکنش قبلی را تأیید می کند.

در این تجزیه و تحلیل قیمت آیوتا و پیش بینی قیمت ، ما به عملکرد ارز دیجیتال آیوتا نگاه می کنیم اگر به 5 دلار برسد. اما قبل از این که به آینده ارز دیجیتال آیوتا بپردازیم اجازه دهید در مورد آیوتا و موقعیت فعلی آن در بازار رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنیم .

آیوتا (IOTA) چیست؟

قبل از این که به آینده ارز دیجیتال آیوتا بپردازیم بیایید ببینیم آیوتا چیست؟ آیوتا یک شبکه رمزنگاری شده مبتنی بر فناوری بلاک چین است . آیوتا در سال 2015 توسط سرگئی ایوانچگلو ، دیوید سانتسبو ، سرگی پوپوف و دومینیک شینر تأسیس شد.

علاوه بر این ، شبکه IOTA به دنبال ایفای نقش محوری در انقلاب صنعتی آینده است. به طور خاص ، IOTA قصد دارد روابط اقتصادی بین ماشین ها را در حالی که اقتصاد انسان و ماشین را به هم متصل می کند ، فعال کند.

از نظر ارز رمزنگاری شده ، این شبکه دارای رمزنگاری بومی خود است: MIOTA. از این ارز رمزنگاری شده برای پرداخت کلیه هزینه های تراکنش درون شبکه استفاده می شود. علاوه بر این ، MIOTA همچنین به عنوان پاداش برای همه شرکت کنندگان در جامعه استفاده می شود.

وضعیت فعلی بازار آیوتا

در زمان نگارش این تجزیه و تحلیل قیمت آیوتا ، آیوتا با حجم معاملات 24 ساعته 91،122،056 دلار 1.43 دلار معامله می شود. قیمت MIOTA در 24 ساعت گذشته 1.61 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این ، MIOTA دارای منبع گردش فعلی 1.49B است. برای معامله گران و سرمایه گذاران علاقه مند به آیوتا ، ارزهای رمزپایه در صرافی هایی مانند Binance ، OKEx ، FTX ، Huobi Global و HitBTC معامله می کنند. البته ، اینها تنها بخشی از صرافی های زیادی است که آیوتا در آنها فهرست شده است.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی و آینده ارز دیجیتال آیوتا برای سال 2021 ادامه دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت آیوتا در سال 2021

در حال حاضر ، ارز دیجیتال آیوتا رتبه 46 را در CoinGecko در اختیار دارد . اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین MIOTA به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله از آینده ارز دیجیتال آیوتا نگاهی بیندازیم.

نمودار MIOTA/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، آیوتا خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز ، آیوتا با قیمت بالای 1.43 دلار معامله می شود.

علاوه بر این ، ما می توانیم ببینیم که MIOTA اخیراً یک الگوی کانال صعودی را انجام داده است. کانال صعودی اقدام قیمتی است که در جهت صعودی از طریق خط موازی صعودی رخ می دهد. به علاوه ، نمودارهای بالا و پایین تر از این الگوی قیمت را نشان می دهد. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است.

به عبارت دیگر ، MIOTA خود را برای افزایش احتمالی صعودی در روزهای آینده آماده می کند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است رمز ارز از سطح مقاومت خود فراتر رفته و به قیمت صعودی برسد که این امر پیش بینی قیمت آیوتا را روشن تلقی میکند. البته اگر این بازار صعودی همچنان در MIOTA بماند ، به احتمال زیاد این اتفاق می افتد.

برعکس ، اگر گاوها در برابر رمزارزها حرکت کنند ، قیمت MIOTA ممکن است کاهش یابد. به طور خلاصه ، MIOTA ممکن است از موقعیت صعودی خود خارج شده و به قیمت نزولی مبادرت کند. در واقع ، این سطح قیمت در نظر سرمایه گذاران تصویر خوبی نمی‌باشد.

شاخص قدرت نسبی MIOTA (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 56.48 است ، به این معنی که ارز دیجیتال آیوتا تقریباً در وضعیت خرید بیش از حد قرار دارد. بنابراین ، ممکن است در هر زمان معکوس قیمت تغییر کند.

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) MIOTA نیز قبل از تحلیل آینده ارز دیجیتال آیوتا نگاهی بیندازیم.

MIOTA SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت آیوتا شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است.به این ترتیب آینده ارز دیجیتال آیوتا روشن تلقی می‌شود. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، آیوتا در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

تاریخچه قیمتی توکن MIOTA

قبل از پیش بینی نهایی آینده ارز دیجیتال آیوتا تا سال 2025 بیایید نگاهی به تاریخچه این توکن نگاهی بیندازیم. در سال 2016 تیم آیوتا (IOTA) صندوق سرمایه‌گذاری خود را ایجاد کرد و به برقراری ارتباطات تجاری با سرمایه‌گذاران بالقوه پرداخت. توسعه دهندگان این تیم، بر همکاری با شرکت‌های بزرگی که علاقه‌مند به توسعه تکنولوژی اینترنت اشیاء بودند تمرکز بیشتری داشتند.

شرکت‌های بوش (Bosch) و سیسکو (Cisco) از شرکت‌های علاقه‌مند به چنین تکنولوژی‌هایی بودند. اوایل، اتریوم به عنوان پلتفرمی برای اینترنت اشیاء شناخته شده بود. به دلیل اینکه این پلتفرم نیاز آنها را برآورده نمی‌کرد، به فکر همکاری با هایپر لجر افتادند.

در پاییز 2017، مدیریت تیم آیوتا (IOTA) از برنامه‌های خود برای توسعۀ پردازنده‌هایی خاص، در زمینۀ اینترنت اشیاء خبر داد و هدف از این کار را پردازش هزاران تراکنش به طور هم‌زمان اعلام کرد. این پروژه به سرعت مورد استقبال قرار گرفت و هم‌زمان با درخواست همکاری شرکت‌های مختلف، قیمت آیوتا (MIOTA) تحت تأثیر قرار گرفت و در یک روز حدود 44 درصد افزایش یافت.

در ماه دسامبر ارزش آیوتا (IOTA) به بالاترین قیمت تاریخی خود، یعنی 5.69 دلار رسید. پس از آن در ماه فوریه قیمت ارز دیجیتال IOTA به مبلغ 0.34 دلار رسید و در ماه آگوست قیمت توکن آیوتا، یعنی MIOTA به 0.4 دلار رسید.

حال به آینده ارز دیجیتال آیوتا تا سال 2025 خواهیم پرداخت…..

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آیوتا در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که آیوتا در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت MIOTA بیش از 20 در 7 روز گذشته است. اگر این روند ادامه یابد ، MIOTA ممکن است همراه با گاوها حرکت کند ، سطح مقاومت 2.3 دلاری خود را پشت سر گذاشته و به بالاتر برسد.

MIOTA / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به رمزارزها بپردازند ، خرس ها ممکن است تصاحب شده و MIOTA را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت MIOTA ممکن است تا 0.93 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال ، آینده ارز دیجیتال آیوتا و پیش بینی قیمت بلند مدت ما در سال 2021 صعودی است. این امکان بالایی برای پیشی گرفتن از بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 5.69 دلار دارد. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آیوتا در سال 2022

در ادامه آینده ارز دیجیتال آیوتا اگر این روند صعودی ادامه یابد ، ارز دیجیتال آیوتا تا پایان سال 2022 به 6.5 دلار خواهد رسید. علاوه بر این ، نیمه اول 2022 رشد سریع را تا 7 دلار نشان می دهد. سپس صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با توجه به آینده ، مشارکت و تحولات 6.5 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آیوتا در سال 2023

اگر IOTA سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA که میانگین متحرک بلند مدت است حفظ کند ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساختن ماموریت حمله بعدی در سطح حیاتی با 8 دلار را خواهند داشت و این باعث می شود که سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی آینده قیمت ارز دیجیتال آیوتا در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت آیوتا و آینده ارز دیجیتال آیوتا بر اساس پیش بینی پروژه جدید این پلتفرم ، سرمایه گذاران IOTA می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت IOTA را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 10 دلار برسد.

پیش بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال آیوتا در سال 2025

آینده ارز دیجیتال آیوتا در چهار سال آینده ، می تواند تا 25 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای MIOTA چندان دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که طبق پیش بینی MIOTA احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده وجود دارد.

نتیجه گیری

آینده ارز دیجیتال آیوتا در سال 2021 درخشان است. با تحولات مداوم در داخل اکوسیستم MIOTA و همچنین در بازار کلی رمزنگاری ، ممکن است MIOTA را به ارتفاعات جدیدی برساند.

پیش بینی قیمت آیوتا در سال 2021 تقریبا 2.3 دلار است. با این حال ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که MIOTA یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی ممکن است به 5 دلار برسد.

نظر شما درباره آینده آیوتا و پیش بینی قیمت آن چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگران در میان بگذارید!

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۵ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

    1. سلام و عرض ادب خدمت شما
      دوست عزیز و گرامی اینهمه خشونت لازم نیست. این فقط یک تحلیل در زمان مثبت بودن کلیت بازار بود. همانطور که شما و کلیه کابران واقف هستید هیچ تحلیلی صد در صد نیست و اگر اینطور بود هیچکس ضرری نمیکرد در این فضای مالی. این تحلیل ها هم سیگنال خرید و فروش نیستش. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا