اخبار

هوبی با گالا گیمز برای توسعه لایه 1 و وب 3 شریک است

هوبی با گالا گیمز، یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد مبتنی بر بلاک چین، دست به دست هم داده است تا روی سرمایه گذاری و فهرست پروژه های وب 3 با یکدیگر همکاری کنند.

هوبی گلوبال، یک صرافی ارزهای دیجیتال، شراکت استراتژیک خود را با گالا گیمز، یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد مبتنی بر بلاک چین اعلام کرده است.

در یک پست وبلاگ رسمی در 31 مارس، هوبی از همکاری با گالا گیمز برای توسعه اکوسیستم وب 3 خبر داد. این دو شرکت برای سرمایه گذاری و فهرست کردن پروژه های درون اکوسیستم گالا با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

گالا گیمز توسعه دهندگان را قادر می سازد تا رمزنگاری بازی برای کسب درآمد ایجاد کنندو بازی‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) که به بازیکنان امکان خرید و فروش آیتم‌های درون بازی را می‌دهد. پس از خرید، این آیتم های درون بازی نمی توانند توسط توسعه دهندگان بدون رضایت بازیکنان تغییر یا حذف شوند.

انتظار می‌رود که همکاری هوبی با گالا گیمز اهداف وب 3 قبلی را تقویت کند و به آن اجازه دهد تا با بلاک چین لایه 1 گالا برای بهبود فناوری زنجیره‌ای زیربنایی ادغام شود. جیسون برینک که به‌عنوان رئیس بلاک چین در گالا گیمز فعالیت می‌کند، بیان کرده است که ادغام بلاک چین لایه 1 آن با صرافی‌های بزرگی مانند هوبی برای دستیابی به سطح مطلوب پذیرش انبوه بسیار مهم است.

هوبی همچنین در توییتر شراکت با گالا گیمز را اعلام کرد و جامعه نیز به دلیل مزایای بلاک چین لایه 1 از این مشارکت حمایت کرد.

در حال حاضر، هوبی گلوبال با توجه به اقدامات نظارتی جدیدی که توسط منطقه اداری ویژه چین در نظر گرفته شده است، در حال پیگیری مجوز در هنگ کنگ است که این پلت فرم را قادر می سازد تا مشتریان خرده فروشی را تامین کند.

علاوه بر این، هوبی برنامه‌های خود را برای گسترش خدمات خود در مناطق دیگر با راه‌اندازی یک کارت نقدی رمزنگاری به فیات با پشتیبانی ویزا اعلام کرده است . این کارت برای مشتریان هوبی ساکن در منطقه اقتصادی اروپا در دسترس خواهد بود و انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2023 عرضه شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا