اخبار

رگولاتور جهانی رمزارزها احتمالاً در سال 2023 ظهور می کند

رمزارز تحت مقررات جهانی بالقوه در سال آینده.

به گفته اشلی آلدر، مدیر عامل کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ و رئیس سازمان بین المللی کمیسیون های اوراق بهادار (IOSCO)، کمیسیون های امنیتی در سراسر جهان احتمالاً در سال 2023 یک نهاد نظارتی مشترک رمزنگاری را راه اندازی خواهند کرد.

الدر بیانیه خود را با بیان اینکه رونق دارایی های دیجیتال یکی از برنامه های اصلی در کنار تغییرات آب و هوا و بیماری همه گیر است که مقامات نمی توانند نادیده بگیرند، تصریح کرد.

این بیانیه در جریان مجمع رسمی موسسات پولی و مالی که طی دو روز گذشته برگزار شده است، بیان شده است.

رئیس IOSCO در سخنرانی خود به “دیوار نگرانی در مورد این (کریپتو) در مکالمات در سطح نهادی پرداخت و امنیت سایبری، پایداری عملیاتی و شفافیت ضعیف را خطرات و موضوعات اصلی ذکر کرد که رگولاتورها دائماً در مورد آنها عقب هستند.

به نظر آلدر، سه C – آب و هوا، کووید و رمزارز – همگی موضوعات بسیار مهمی هستند و باید به عنوان موضوعاتی به همان اندازه پرخطر در نظر گرفته شوند.

راه حل، به نظر آلدر، جایی در زمینه ایجاد یک تنظیم کننده مشترک جهانی است. تنها تنظیم‌کننده‌ای که می‌تواند قوانین ارزهای دیجیتال را در سرتاسر جهان به بهترین نحو هماهنگ کند، چیزی شبیه به گروه مالی که قبلاً تأسیس شده بود، G20.

مقررات در حال تشدید است

در سال های اخیر، کریپتو موفق شده است از فشار بیش از حد نظارتی جلوگیری کند.

علاقه مندان به کریپتو با صرف نظر کردن از بخش های کوچک پای برای خوردن، از دست رگولاتورها دور شده اند.

در طول سال‌های اخیر، آنها محصولات پیچیده‌تر و سنگین‌تری را از نظر فناوری تولید می‌کنند، در حالی که در عین حال مشتاقانه منتظر پذیرش انبوه بدون نیاز به همکاری با مقامات هستند.

با این حال، با ورود سرمایه گذاران نهادی و هجوم باورنکردنی سرمایه در سال گذشته، دو اردوگاه مخالف خود را با نیاز به اجماع در مورد تنظیم دارایی های دیجیتال مواجه کردند.

آخرین داستان ترا نیز خوب به نظر نمی رسد و توجه منفی مقامات را بیشتر به خود جلب می کند و به آنها فرصت می دهد تا لفاظی های خود را بیشتر کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید