اخبار

ترا پیشنهادی برای سوزاندن UST باقی مانده را آغاز می کند

رأی گیری زنجیره ای با فوریت بسیار آغاز شد.

یک پیشنهاد جدید با نکات اضافی اضافه شده به طرح نجات اولیه دو کوان برای UST در 12 می ارائه شد. دو کوان مدیرعامل آزمایشگاه Terraform است.

منبع: توییتر

این پیشنهاد که “Agora” نام دارد، با شماره 1164 در Terra Station آغاز شد ، بر روی تنظیمات پارامترهای برش و رایت UST متمرکز شده است.

رای گیری در حال حاضر در جریان است و مجموع آرا 452.31 میلیون (از 515.46 میلیون) به ترتیب تقسیم شده است: 62٪ موافق، 36.82٪ ممتنع و 0.57٪ از آرا ترکیبی “نه” و “نه با حق وتو” است.

نکات اصلی طرح پیشنهادی افزایش BasePool از 50 میلیون به 100 میلیون SDR و کاهش PoolRecoveryBlock از 36 به 18 بلوک است.

با توجه به این تنظیمات، ظرفیت ضرب باید از 293 میلیون دلار به حدود 1200 میلیون دلار افزایش یابد. نتیجه، به گفته نویسنده پیشنهاد، به تسریع خروجی UST از سیستم، کاهش اسپرد سواپ و فشار رویUST کمک می کند، اما به قیمت توکن LUNA تمام می شود.

این مبلغ در مجموع به 371.29 میلیون دلار می رسد که کل مبلغ سوخته شده به 1،388،233،195 می رسد – که حدود 11٪ از بدهی معوق UST است. به طور خلاصه، TFL معتقد است که تعادل مجدد استخرها باید UST را نجات دهد.

خونریزی را متوقف کنید

در حال حاضر، آینده جامعه ترا نامشخص است. قیمت LUNA امروز دوباره تقریباً 100 درصد کاهش یافت و اکنون به 0.01 دلار رسیده است و UST با حدود 64 درصد تخفیف به استیبل کوین های اصلی در سطح 0.34 دلار معامله می شود.

با این حال، Terraform Labs از پیروان خود می‌خواهد که به محض پذیرش پیشنهاد تنظیمات، بازیابی سرعت بیشتری خواهد گرفت.

آنها همچنین وضعیت فعلی را به عنوان یک اتاق جنگ خطاب کردند و به خوانندگان اطمینان دادند که “دیوانه ها” در چهار روز گذشته بی وقفه تلاش کرده اند تا راهی برای کمک به کاربران مجروح و “توقف خونریزی” بیابند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا