اخبار

خالق شیبا اینو ایده بزرگی را مطرح می کند که ممکن است با کاهش قیمت SHIB فضای رمزنگاری را تکان دهد

توسعه دهنده شیبا اینو پیشنهاد جسورانه ای را ارائه می دهد که ممکن است با کاهش قیمت SHIB، بازار کریپتو را متزلزل کند.

Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده شیبا اینو در توییتی نوشت که او به تازگی یک ایده بزرگ را به تیم اصلی شیبا اینو منتقل کرده است که در صورت توافق ممکن است فضای کریپتو را متزلزل کند. جزئیات “ایده بزرگ” هنوز در زمان انتشار ناشناخته باقی مانده است.

منبع: توییتر

توسعه‌دهنده شیبا اینو همچنین توییتی را از وب‌سایت رسمی شیبا اینو در مورد چیزی بزرگ برای اکوسیستم شیبا اینو به اشتراک گذاشت. در اواخر دسامبر، در طی یک جلسه AMA در توییتر، کوئینی ، ناظم رسمی Discord، به یک سورپرایز بزرگ در سال 2022 اشاره کرد. “ما با ورود به سال 2022 یک سورپرایز بزرگ داریم. بنابراین، این آخرین نکته کوچکی است که من می کنم. او بدون افشای جزئیات بیشتر اظهار داشت.

طبق داده‌های WhaleStats، از آنجایی که جامعه Shiba Inu مشتاقانه منتظر آیتم بزرگ بعدی در اکوسیستم SHIB هستند، تعداد دارندگان SHIB بی‌سر و صدا در حال افزایش است. این شبکه اخیراً اعلام کرد که CoinMarketCap با تیم توسعه دهنده SHIB تماس گرفته است و در حال مذاکره در مورد آخرین رویداد مربوط به قراردادهای Wormhole است.

قیمت شیبا اینو

قیمت شیبا اینو پس از کاهش روزهای قبل در زمان انتشار حدود 0.000028 دلار است. طبق داده‌های CoinMarketCap، شیبا اینو در 24 ساعت گذشته نزدیک به 2 درصد رشد کرده است و در حال حاضر رتبه چهاردهم را از نظر ارزش بازار دارد.

طبق داده‌های WhaleStats، تعداد کل دارندگان شیبا اینو 1،149،048 است. در حال حاضر SHIB 13.4 درصد از کل دارایی‌های 1000 نهنگ برتر اتریوم را به خود اختصاص می‌دهد که اکنون دارای توکن‌های شیبا اینو به ارزش 1,482,882,842 دلار هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید